Bedava Hesapİnternet Sayfaları

Bedava Grammarly Premium Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Grammarly Premium Hesapları
Bedava Grammarly Premium Hesapları

Bedava Grammarly Premium Hesap

Bedava Grammarly Premium Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Grammarly Premium Hesaplar. Ücretsiz Grammarly Premium Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Grammarly Premium Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Grammarly Premium Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Grammarly Premium Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Grammarly Premium Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Grammarly Premium Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Grammarly Premium Hesap 2023 | Ücretsiz Grammarly Hesabı

Bedava Grammarly Premium Hesapları Şifreler
[email protected] j0KNbT4rbqAL43
[email protected] 1yjbf95hz6ya4
[email protected] 1uvgGoMeT
[email protected] za73w496xe
[email protected] +0oLk1+
[email protected] S4ejjoi8GKRF0326t
[email protected] 4LDcdE@!0&w
[email protected] 8Ap43X8T


Bedava Grammarly Premium Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Ücretsiz Grammarly Hesapları (Güncellenmiş April 14, 2024)


Bedava Grammarly Premium Hesapları: Ücretsiz Grammarly Hesap

Grammarly, online yazılarınızın dilbilgisi, noktalama ve stil hatalarını tespit etmenize yardımcı olan popüler bir yazılım uygulamasıdır. Ancak, Grammarly Premium üyeliğinin maliyeti, herkes tarafından karşılanamayabilecek bir tutar olabilir. Bedava Grammarly Premium hesapları, bu yazılım uygulamasının tüm özelliklerinden yararlanmanıza olanak tanır.

Bedava Grammarly Premium Hesapları Nasıl Bulunur?

Birçok internet sitesi, bedava Grammarly Premium hesaplarını paylaşır. Ancak, bu hesapların kalitesi ve güvenilirliği konusunda endişelenebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek, güvenli bir şekilde bedava Grammarly Premium hesabı bulabilirsiniz:

 1. Grammarly Premium hesabı arama motorlarında arayın.
 2. Güvenilir internet sitelerinde bedava Grammarly Premium hesaplarını araştırın.
 3. Bedava hesapları kullanmadan önce, hesabın güncel olup olmadığını kontrol edin.
 4. Bedava hesabı kullanmaya başlamadan önce, hesabın güvenliğini test edin.

Bedava Grammarly Premium Hesabı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bedava Grammarly Premium hesabı kullanırken, aşağıdaki noktalara dikkat etmelisiniz:

 1. Hesabı sadece kendi yazılarınız için kullanın. Başkalarının yazılarını düzenlemeyin.
 2. Hesabı açtığınızda, kişisel bilgilerinizi güncel tutun.
 3. Hesabın güncel olup olmadığını sürekli olarak kontrol edin.
 4. Hesabın güvenliğini sürekli olarak test edin.

Bedava Grammarly Premium Hesabı Kullanarak İngilizce Yazılarınızı İyileştirin

Bedava Grammarly Premium hesabı kullanarak, yazılarınızın dilbilgisi, noktalama ve stil hatalarını tespit etmenize yardımcı olur.

Bedava Grammarly Premium Hesap

Günümüzde öğrenciler eğitim hayatında İngilizce ödev yapıyorlar. Hatta İngilizce sunumlar bile isteniyor. Dolayısıyla bu durumu çözmek için dilbilgisi tercih edilir. İş dünyasında da benzer bir durum var. Bu yüzden toplantılarda sunum ve konuşmalar için İngilizce gereklidir ve metinler önceden hazırlanır. Böylece bu metinlerdeki can sıkıcı hataları Grammarly ile çözebilirsiniz. Günümüzde İngilizce hem eğitim hem de iş hayatının olmazsa olmazı haline geldi. Yani hepimiz orta veya iyi İngilizce’yi ne kadar bilsek bilelim, bazı aksaklıklar olabilir ve bazı kuralları atlayabiliriz. Bu durumu çözmek için Grammarly, Inc. Kendi adı altında bir uygulama yayınlandı.

Grammarly Nasıl İndirilir ?

 • Grammarly’yi indirmek için önce Google Chrome’u kullanmalısınız. O zaman şu adımları izlemelisiniz;
 • Google Chrome’un tüm eklentilerinin bulunduğu Chrome Web Mağazası’na gitmelisiniz.
 • Öyleyse burada Ücretsiz Grammarly Premium Hesabını aramalısın,
  Chrome’u İngilizce kullanıyorsanız “Chrome’a Ekle” düğmesine basın ve Türkçe kullanıyorsanız
 • “Chrome’a Ekle” düğmesini tıklayın.

Not: Edge, Firefox ve Safari için de destek vardır. Bu uygulamaları mağazalarına giderek indirebilirsiniz. Google Chrome uzantıları, Opera üzerinden birkaç eklentiyle yüklenebilir. Bu seçeneği de deneyebilirsiniz.

Grammarly Nasıl Kayıt Olunur ?

Grammarly’ye kaydolmak için uygulamayı indirebilir ve size rehberlik etmesini sağlayabilirsiniz. Ancak, doğrudan kendiniz kayıt olmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izlemelisiniz;

 • Grammarly.com’a giriş yaptıktan sonra, sitenin sağ üst köşesinde bir “Oturum Aç” düğmesi var, buraya tıklayın,
  sonra “Hesabınız yok mu?” Metne tıklayın,
 • Açılan bölümde sizden e-posta adresi istenmektedir. Google hesabınız, Facebook hesabınız ve Apple Kimliğiniz ile giriş yapmanız da mümkündür.
 • Tüm formu doldurduktan sonra “Üye ol” diyerek kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Grammarly Nasıl kullanılır ?

Bu yüzden indirip kurduktan sonra uygulamaya girin. Bu nedenle, uygulama sizi otomatik olarak hesap açma sayfasına yönlendirmezse, Ücretsiz Grammarly Premium Hesap simgesine tıklayın ve “Kaydol” düğmesine tıklayın. Kayıt sayfası sizin için yeni sekmede açılacaktır.

Burada iş, okul veya diğer projeleri seçersiniz. Ayrıca bu bölümde İngilizce seviyenizi de belirtmelisiniz. Bunları atlamak istiyorsanız, “Atla” düğmesine basmanız yeterlidir.

Düzeltme kısmına geçelim. İnternette bir metni yanlış yazarsanız, Ücretsiz Grammarly Premium Hesabı logosu görünür ve tıkladığınızda size düzeltilmiş sürümü sunar. Yazının altındaki ince kırmızı çizgiden yanlış yazdıklarınızı anlayabilirsiniz.

Articles

Uzun makaleler hazırlıyorsanız, Grammarly logosu yazdığınız kutunun sağ alt kısmında görünür ve onu açtığınızda karşınızda bir pencere belirir. Solda yazdığınız metin var ve hatalı olanlar kırmızı bir çizgide görünüyor. Sağ tarafta, altı çizili bu kelimeler bir araya geliyor. Onlara basarsan sana gerçeği söyler.

Free Grammarly Premium Account’un bir başka özelliği de kendi kişisel sözlüğünüzü oluşturabilmektir. Dolayısıyla, yanlış bir kelime tespit ettiyseniz ve Ücretsiz Grammarly Premium Hesabı bir muadili bulamadıysa, bunu kişisel sözlüğünüze ekleyebilir ve doğru olduğunu belirtebilirsiniz. Yanlışsa, sözlüğünüze doğru olanı eklersiniz.

Grammarly’nin en iyi özelliğine geçelim. “Hedefler” adı verilen bu özellik ile ne tür bir kitleye hitap edeceğinize göre bir dil belirler. Resmi bir dil kullanırsanız, tam olarak karşılığını verir. Örneğin; Türkçe’de “ne yapıyorsun” kelimesini “ne yapıyorsun” yerine “ne yapıyorsun” olarak yazıyor. Dile tam bir resim koyar.

Grammarly ve Google Docs

Hiç kimse Google Dokümanlar uygulamasına aşina değil. İyi bir belge toplama ve yazma sitesidir. Google tarafından oluşturulan en iyi hizmetlerden biridir. Grammarly, kendisini Google Dokümanlar ile entegre ettiği için bunu kaçırmayacaktır. Bir eklenti olduğu için Docs ile de uyumludur.

Google Dokümanlar üzerine yazıyorsanız, bir belge açın ve Ücretsiz Grammarly Premium Hesabı eklenti simgesini tıklayın. Açılan bölümde “Aç” düğmesine basın. Bu sayede Grammarly aktif olarak arkada çalışmaya başlayacak. Yazıyı yazdığınız süre boyunca sitede sürekli bir kontrol olacak ve hatalarınızı anında gösterecektir. Hatalarınızı düzeltmek veya atlamak için tıklayın.

Grammarly Kim kullanır ?

Grammarly, İngilizce kullanan kişiler için en iyi çözümdür.

Grammarly Premium Avantajları nelerdir?

Ücretsiz bir uygulama olan Free Grammarly Premium Account ayrıca ücretli bir Premium sistemine sahiptir. Dolayısıyla bu Premium üyelik türü, kullanıcılara bazı avantajlar sunar. Yani premium hesap türünde görülen en büyük özellikler; noktalama hatalarını düzeltme, farklı kelimeler önerme ve özne-fiil uyumunu kontrol etme. Yani intihal: Başkası tarafından yazılan metinlerin kaynak kullanmadan paylaşılmasına verilen addır.

Böylece gramerly, orijinal kaynağı bulmak için bu durum için metnin bölümlerini arayabilir. Aylık, üç aylık ve yıllık planlar vardır.

Bilgisayarlar için Grammarly

Yani grammarly’nin resmi web sitesinde iki uygulaması var. Resmi web sitesine giderseniz, bir “Yükle” düğmesi göreceksiniz. Burada, Microsoft Office için Grammarly uygulamasını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Yani eklenti olarak kullandığınız dilbilgisi maalesef sadece internet ortamı için geçerli. Dolayısıyla Gmail, Outlook, Messenger, Yahoo, Slack, Google Docs, Jira, SalesForce, Medium, Facebook, Twitter ve Linkedin ile uyumlu çalışır. Grammarly bilgisayarınızdaki Office programlarında çalışmaz, ancak uygulamayı yüklerseniz bu sorunu çözebilirsiniz.

Diğer bir uygulama ise Windows için Grammarly’dir. Yani bu program diğer uygulamalarla uyumlu değildir ve senkronize edilmez. Buraya yazdığınız bir makaleyi kopyalamalısınız. Dolayısıyla, yeni bir makale yazmaya başlıyorsanız, Free Grammarly Premium Account’un kendi metin editörü vardır. Böylece buradan yazmaya başlayabilir ve kontrolle ilerleyebilirsiniz.


61 Yorum

  1. mimi, Bedava Grammarly Hesap yorum için sağolun ama suan hesap kalmadı yarın tekrar bakın siteye.

 1. Your password is incorrect or this account doesn’t exist. Please reset your password or create a new account.

 2. Your password is incorrect or this account doesn’t exist. Please reset your password or create a new account.

 3. Your password is incorrect or this account doesn’t exist. Please reset your password or create a new account.

 4. böyle yazıyor Your password is incorrect or this account doesn’t exist. Please reset your password or create a new account.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama