Bedava Hesapİnternet Sayfaları

Shutterstock Premium Hesapları | (Güncel Liste)

Shutterstock Premium Hesapları
Shutterstock Premium Hesapları

Shutterstock Premium Hesap

Bedava Shutterstock Fotoğraflar | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Shutterstock Premium Hesaplar. Ücretsiz Shutterstock Premium Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Shutterstock Premium Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Shutterstock Premium Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Shutterstock Premium Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Shutterstock Premium Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Shutterstock Premium Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Shutterstock Premium Hesap 2023 | Ücretsiz Shutterstock Hesabı

Shutterstock Premium Hesapları Şifreler
[email protected] j7i4Gi9N
[email protected] SlwTI42m
[email protected] 811kt0u45q
[email protected] 6FwdSEmg
[email protected] 0k0iii87i024t
[email protected] 3sgg1912vo
[email protected] 6pKG7TM9wF7xGw2x5
[email protected] n6t46Z06


Shutterstock Premium Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Shutterstock Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi April 14, 2024 )

G3KPSO9DBNiD
3K4W440S62J5H
xtd4h2Wqz?ASV?
qc6tusxr3dw4fjh
8zg795m0bjqgjtyr
XX6PYE2O0O076
Rr%hxjoQ^h3JZ9
iaucc0r8ilf3p97
0tEo6yyleY9B
301185d6jzv092it
R45D3HFWSW89B
01r6g0q7isabbz4
n6sv9pvdkb0reku
47dxa340n97p35j
3bn9ov6qlvo3py4d
SHZ4iR2tSiEc
KiZScDAW060d
83xnb2o1bev0o7bc
7xcz20jr713ytc4
Ho33qx1ch8rV
u9O7dAyw-o2Cv3
12u1eOmhTyQS
I68UEX1X27OD6
G780SUS361843
930q871q54snl5i
bedava hesap

Shutterstock Premium Hesapları: Ücretsiz Shutterstock Hesap

Shutterstock, dünya çapında milyarlarca görsel içeriğe sahip bir stok görsel platformudur. Görsel içerikler, fotoğraf, vektör, illüstrasyon, video gibi birçok farklı türde mevcuttur ve herkesin ihtiyacını karşılamak üzere tasarlandı. Ancak, platformdaki tüm içeriklere erişmek için bir Shutterstock Premium hesabına ihtiyacınız vardır.

Shutterstock Premium hesapları, kullanıcılarına en kaliteli ve özelleştirilmiş içeriklere erişim imkanı sunar. Bu hesaplar, tasarımcılar, yazarlar, reklam ajansları, yayıncılar ve diğer profesyoneller için mükemmel bir seçenektir. Premium hesaplar, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilir ve farklı özellikler içerebilir.

Shutterstock Premium Hesaplarının Avantajları

Shutterstock Premium hesapları, kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Bunlar arasında en önemli olanlar:

 • En kaliteli içeriklere erişim: Shutterstock Premium hesapları, platformdaki en kaliteli içeriklere erişim imkanı sunar. Bu içerikler, yüksek çözünürlüklü ve özelleştirilmiştir.
 • İçerik filtreleme: Shutterstock Premium hesapları, kullanıcılarına içerikleri kolayca filtreleme imkanı sunar. Bu sayede, aradıkları içerikleri daha hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirler.
 • İndirme sınırı yok: Shutterstock Premium hesapları, kullanıcılarına sınırsız görsel içerik indirme imkanı sunar. Bu sayede, projelerinde ihtiyaç duydukları tüm görsel içerikleri indirebilirler.
 • Özel destek: Shutterstock Premium hesapları, müşterilerine özel destek sunar. Bu destek, içerik bulma, indirme ve diğer konularda yardımcı olur.

Shutterstock nedir?

Shutterstock, New York merkezli bir fotoğraf ve müzik düzenleme aracıdır. 2003 yılında sahibi Jon Oringer tarafından kurulmuştur. Ayrıca sahibi bir fotoğrafçı ve yazılım geliştiricisidir. Sitemiz yaklaşık 300 milyon vektör grafik, stok fotoğraf ve illüstrasyondan oluşan devasa bir kütüphaneye sahiptir. Haftada ortalama 2 milyon yeni görsel eklenir. Fotoğrafçılar, tasarımcılar, müzisyenler ve video yapımcıları için ek bir gelir kaynağıdır. Shutterstock, fiyatları dört kategoriye ayırmıştır: Görseller, Müzik, Video ve Haberler.

Shutterstock’a Nasıl Kayıt Olunur?

Sitemize kayıt olmak için önce https://www.shutterstock.com/tr/ adresine gidiyoruz, ardından sağ üstteki “Kaydol” butonundan e-posta ve şifremizi doğru bir şekilde dolduruyoruz. Shutterstock Ücretsiz görsellerine kaydolmak bu kadar basit.

ShutterStock hangi dilleri destekliyor?

Bu yüzden şu sorunun cevabını veriyoruz: Yaşadığınız veya yaşadığınız bir problem durumunda teknik destek size en kolay şekilde yardımcı olur. Sitemiz bu hizmeti ikiye ayırmıştır. Telefon desteği ve e-posta desteği ile.

Yaşadığınız herhangi bir sorun için telefonu kullanırken aşağıdaki dilleri kullanırlar: Felemenkçe, İspanyolca, Portekizce, Korece, İtalyanca, Fransızca, Almanca, İngilizce ve Türkçe.

E-posta ile destek istiyorsanız: Çince, Çekçe, Danca, Japonca, Almanca, Korece, Türkçe, İspanyolca, Portekizce, Felemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İsveççe, Lehçe ve Rusça dillerini kullanarak destek alabilirsiniz.

Shutterstock’tan Para Kazanın!

Sitemizde herhangi bir içeriğinizi satarak para kazanmak istiyorsanız, öncelikle bir ‘Katılımcı’ hesabı, yani bir katılımcı hesabı açmamız gerekiyor. Yani buraya girerek https://submit.shutterstock.com’a erişebilirsiniz. Bu yüzden kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girdikten sonra, Gmail’imiz tarafından alınan doğrulama ile adres bilgilerimizi girmemiz gerekiyor. Doğru girmeye özen gösterelim.

ShutterStock Premier Lisansı nedir?

Dolayısıyla, Shutterstock Ücretsiz görüntüler Premier Lisansı, müşterilerinizin mevcut müzik parçalarını, stok videolarını, podcast’lerini ve görsellerini yasallaştırabilmek ve bunları gelecekte herhangi bir sorun yaşamadan kullanmak istiyorsanız ShutterStock Lisansı sunar. Bu nedenle, bu lisanstaki en iyi kalite Premier’dir, her şey tamamen hızlı ve pratik olacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikleri:

Yani Sınırsız Tazminat Hakkı.
Bu nedenle üçüncü şahıs haklarını devretme hakkı.
Ürünlerde şablon ve çeşitli kullanım araçlarını kullanabilme.
Yani bölgenize özel hesap yöneticileri.
Yani API erişimi.
Yasal Koruma Hakkı.
Yani toplu verileri indirme yeteneği.

Öte yandan Standart Lisans size belirli şeyler sunar: sınırsız dijital erişim, kitap, poster, podcast ve dergi gibi yayın baskı işlemlerinde 500.000’e kadar kullanım. Böylece onları televizyonda, filmde veya çevrimiçi olarak kullanabilirler.

Shutterstock Fiyatlandırması

Bu yüzden sitedeki uygulamalar aşağıdaki gibidir.

Dolayısıyla, görsel tabanlı bir çalışma için fiyatlandırma: Tek Kullanıcı – Abonelik için,
10 Görsel Ayda 49 $
Yani 50 Görsel Aylık 125 $
Yani 350 Görsel ayda 199 $
750 Görselin aylık maliyeti 249 ABD dolarıdır.

Shutterstock birden çok kullanıcı için:

Yani 2 Kullanıcı ayda 379 $ ‘a kadar 750 Görsel.
Yani 3 ila 10 kullanıcı 479 $ ila 750 görsel.
11 veya daha fazlası için, Bizimle İletişime Geçmeniz istenecektir.
Burada 5 Görsel için 49 ABD Doları ve 25 Görsel için 229 ABD Doları olan İsteğe Bağlı paketler de vardır.
Abonelere sunulan özellikler: Standart Lisans, 1 kullanıcı için kapsam, otomatik yenileme ve editör hizmeti.
Bu nedenle, isteğe bağlı paketlerde bulunan Özellikler: Standart ve Genişletilmiş Lisans, 1 kullanıcı için kapsam, otomatik yenileme ve editör hizmeti.
Müzik parçalarını içeren bir plan için: İstediğiniz tüm parçaları tek bir yerde görmek istiyorsanız, bunun fiyatı Aylık 16.60 $ ve yıllık 199 $ ‘dır.

Youtube ve podcast’ler için güvenlidir ve bir kitaplığı vardır yani Shutterstock Ücretsiz görseller Standart Lisans 49 $ ‘dır. Özellikler: Bir abonelik ile gelir, Web ve Podcast’i kullanabilir ve satabilirsiniz.

Gelişmiş Lisans 419 ABD Dolarıdır ve özellikleri Standart Lisans’dan çok daha iyidir. Özellikler: TV ve Radyo reklamları, Web ve ev dışı reklamcılık, Uygulamalar ve oyunlar, Film, TV ve Radyo Programları, Web ve Podcast’ler.

Haber temalı içerik üretmek isteyen kullanıcıların ödemesi gereken fiyat listesi şu şekildedir: Tek Görsel 199 Dolar ve 25 Görsel Paketler 2479 Dolardır. Özellikleri:

500.000 parçaya kadar baskı.

Her görüntü için bir kullanım hakkı.

Lisans, baskı ve dijital kullanım izni.
Yalnızca haber amaçlı kullanım.
Son olarak sunduğu özelliklerden biri olan videolar ve klipler için sunduğu fiyat hizmeti şu şekilde:
İhtiyacınız olandan fazlasını kullanmaktan kaçınmanız için en uygun hizmet: 5 klip için ayda 99 $, 10 klip için ayda 159 $, 20 klip için 199 $.
5 Klip Paketi: 5 SD Klip 299 $, 5 HD Klip 359 $, 5 4K Kaliteli Klip 599 $.
10 Kliplik Paket: 10 SD klip 549 Dolar, 10 HD klip 669 Dolar, 10 4K kalite klip 999 Dolar.
25 Klipslik Paket: 25 Adet SD Klip 1.299 Dolar, 25 HD Klip 1.579 Dolar, 4K Kalitesinde 25 Adet 2.299 TL.


45 Yorum

  1. Brk, Bedava Shutterstock Hesap yılın en gerçek hesaplarını gönderiyoruz doğru sitedesiniz hocam.

  1. Emir, Bedava Shutterstock Hesap güncellendiği için hesaplar 1 saat sonra mail kutunuza bakın.

  1. Kerim, Bedava Shutterstock Hesap yılın en gerçek hesaplarını gönderiyoruz doğru sitedesiniz hocam.

  1. mehmet, Bedava Shutterstock Hesap sorunsuz kullanabilmeniz için yardımcı olmak için hesabı gönderdim.

  1. mehmet, Bedava Shutterstock Hesap çalışmıyorsa sitemizde ki hesap oluşturucu aracını lütfen kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama