Bedava Hesapİnternet Sayfaları

Bedava Zenmate Premium Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Zenmate Premium Hesapları
Bedava Zenmate Premium Hesapları

Bedava Zenmate Premium Hesap

Bedava Zenmate Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Zenmate Premium Hesaplar. Ücretsiz Zenmate Premium Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Zenmate Premium Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Zenmate Premium Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Zenmate Premium Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Zenmate Premium Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Zenmate Premium Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Zenmate Hesap Premium 2023 | Ücretsiz Zenmate Hesabı

Bedava Zenmate Premium Hesapları Şifreler
[email protected] q700c2Ul
[email protected] 6704od7M
[email protected] 9ngx5bfc36
[email protected] 056IN2IW
[email protected] y1n7k758738r0
[email protected] ld5264274u
[email protected] 3X1y932X0YJ98OC1h
[email protected] DixaSi43


Bedava Zenmate Premium Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Zenmate Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi July 12, 2024 )

v24A7Aas428B
KyE243R1H52O
el4kb65g4x6cc9dv
670k2l7jts47i5dk
z9kzm7331fzt0n5
IR15Kcb_8y8x@=
sbunhy4rq2wg4xp
R0$xsyt@lPQjV&
1P5J05V6S1VCD
9S9A67IJU7ZCV
J3U27O5313R6B
mzvb02hia77tr89
q8de7cq5706qtncp
g47ue25p1e64sam
h5yev2p2cgw4k19
d4o02fr6uiubx29
JO7R960QJ71E7
5Dz&%*BcJSP6*!
l3938qw78dwz3r0v
YCqyMo6T3Xn2
678cn2udii36u11
5a889uFoTqyb
31e38bhhzdoaq4y
vkari8xye0y3f05
2U?6^2x~VQaG3R
0B5YO7V3AE44E
bedava hesap

Bedava Zenmate Premium Hesapları: Ücretsiz Zenmate Hesap

Günümüzde internet kullanımı hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. İnternet üzerinde geçirdiğimiz zamanlar arttıkça güvenlik ve gizlilik konuları da önem kazanmıştır. İnternet üzerinde yapmış olduğumuz işlemlerin güvenliği ve gizliliği için birçok araç mevcuttur. Ancak bunların birçoğu ücretli veya sınırlı özellikler sunmaktadır.

Zenmate, bu sorunları çözmek için tasarlanmış bir VPN (Virtual Private Network) hizmetidir. Zenmate, internet bağlantınızı şifreleyerek güvenli bir şekilde korur ve gizli tutar. Aynı zamanda, internete bağlandığınız ülkenin yasalarına göre sınırlandırılmış web sitelerine erişmenizi de mümkün kılar.

Zenmate, hem ücretli hem de ücretsiz bir versiyonu bulunmaktadır. Ücretli versiyon, daha fazla özellik sunmaktadır ve daha güvenli bir internet deneyimi sunar. Ancak, herkesin maddi imkanları aynı değildir ve ücretli bir VPN hizmeti almak istemeyebilir. İşte bu noktada bedava Zenmate premium hesapları devreye girer.

Bedava Zenmate Premium Hesapları Nasıl Edinilir?

Bedava Zenmate premium hesapları, internet üzerinde birçok yerde bulunabilir. Ancak, bu hesapların doğruluğunu ve güvenliğini kontrol etmek önemlidir. Aksi takdirde, özel bilgilerinizin riske girmesi mümkündür.

Doğru ve güvenli bir kaynaktan bedava Zenmate premium hesabı almak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Güvenli bir internet tarama programı kullanın.
 2. Bedava Zenmate premium hesabı arama kriterlerini belirleyin.
 3. Bedava hesaplar sunan web sitelerine gidin.
 4. Bulunan bedava hesapları kontrol edin ve güvenli

Bedava Zenmate Hesap Premium

Temel olarak, VPN ile bilgisayarınızdan başka bir ağa kripto şifreli tüneller açarsınız ve oradan aldığınız bağlantı ile diğer web sitelerine dolaylı olarak erişirsiniz. Bir VPN’in kullanılma amacı zararsız veya kötü niyetli olabilir. Wikipedia yakın zamana kadar ülkemizde yasaklanmıştı. Genel olarak siteye basit bir VPN programı ile erişebiliyorduk. VPN sayesinde bunun gibi yasal ya da kaçak birçok siteye erişmek mümkündür ve bugün on binlerce kişi bu yönteme başvurmaktadır. VPN kullanmanın bir diğer nedeni de şirketler için güvenlik sağlamak ve saldırıları önlemektir. Son kullanım oyunculardan geliyor. Bazı ping sorunları veya erişim sorunları nedeniyle, oyuncular VPN kullanarak bu sorunları geçici olarak aşabilir.

Zenmate Nasıl İndirilir?

Zenmate’i üç farklı platformda indirebilirsiniz. Bu bölümde mobil cihazlara nasıl indirileceğinden bahsedeceğim. PC için indirecekler aşağıdaki başlığı kullanmalıdır. Öncelikle bir Android cihazınız varsa, uygulamayı Google Play Store’dan kolayca edinebilirsiniz. Mağazada arama yaparak Zenmate Free Accounts Premium’a kolayca erişebilir ve cihazınızı indirip girmek için “Yükle” yi tıklayabilirsiniz. Uygulamayı mağazada göremiyorsanız veya cihazınız desteklemiyorsa .apk olarak indirebilirsiniz. Bunun için internette Zenmate.apk olarak arama yaparak bir kısayol bulabilir ve uygulamayı manuel olarak kurabilirsiniz.

Başka bir mobil işletim sistemi olan IOS kullanıcıları, uygulamayı yalnızca App Store’dan edinebilir. App Store’un arama bölümünden ZenMate’i ararsanız, en üstte orijinal uygulamayı görebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zenmate Chrome Uzantısı Nasıl Kurulur?

Zenmate’i bilgisayara yüklemek için bazı adımları izlemeniz gerekir. Bu adımlar aşağıdaki gibidir;

 • Öncelikle Google Chrome’u bilgisayarınızda tarayıcı olarak kullanmalısınız. Google Chrome’unuz yoksa Zenmate’i kullanmak için indirebilirsiniz. 
 • daha sonra Google Chrome’un Web Mağazasına erişebilir ve buradan Zenmate Ücretsiz Hesaplar Premium’u indirebilirsiniz. Dilersen ulaşabilirsin
 • Arama bölümünden Zenmate’i veya buradan doğrudan Zenmate’in sayfasına gidebilir,
  ardından “Chrome’a ​​Ekle” düğmesini tıklayarak onu indirebilirsiniz. Bu aşamadan sonra bazı kayıt işlemleri vardır.
 • Sisteme bir e-posta adresi ile kayıt olmanız istenir, gerekli bilgileri doldurduktan sonra hesabınızı onaylayacaksınız. Kayıt işlemini başarıyla tamamladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zenmate Nasıl Kullanılır?

Zenmate’i başarıyla kurduktan sonra, Google Chrome’un sağ üst köşesindeki Zenmate simgesine tıklamanız gerekir.
Buradan doğrudan sizin için en uygun konumdan internete erişebilir ve VPN hizmetini kullanabilirsiniz,

Bu nedenle, alttan manuel olarak bir ülke seçin ve oradan internete erişin. Yani yapabilirsin.
Daha fazla hizmet ve daha kaliteli hız isteyenler için bazı yükseltme paketleri de bulunmaktadır. Aylık, yıllık ve 6 aylık satın alabileceğiniz bu paketler ile daha hızlı erişebilir ve daha iyi hizmet alabilirsiniz. Özel sunucularla daha hızlı bir VPN hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Zenmate ile İnternette Görünmez Olun mu?

Bu yüzden Zenmate ile internette görünmez olduğunuzu düşünmeyin. Evet, sahte bir kimlik altında internete ve yasaklı sitelere erişebilirsiniz, ancak kimliğinizi tamamen gizleyemezsiniz. Zenmate ile yasa dışı bir şey yaparsanız, kısa sürede yakalanabilir ve cezalandırılabilirsiniz. Kimliği tamamen gizleyecek bir VPN hizmeti de yoktur. Bu sadece Zenmate Ücretsiz Hesaplar Premium’a özgü bir şey değildir. Bilgisayar korsanları İnternette tamamen görünmez olabilir, ancak yalnızca iyi bir saklanma yeri olabilir.

Zenmate Kullanıcı İncelemeleri

Zenmate, son yıllarda VPN uygulamaları arasında popüler hale geldi ve bazı insanlar için en iyi hizmeti sunmayı başardı. Ancak tam tersini düşünenler var. Genel olarak, Google Play Store’da ortalamanın üzerinde puan aldı. Zenmate’in Google Play Store’daki değerlendirmesi 68 bin üyenin verdiği oylarla 3,8 oldu. Bu kötü bir değer değil.

Böylece durum App Store’da daha iyi görünüyor. Dolayısıyla 530 kişinin oylarıyla Zenmate Free Accounts Premium, App Store’da en çok oy alan uygulamalardan biri oldu ve 4,2 puana ulaştı. Ayrıca uygulamanın tamamen Türkçe olarak desteklendiğini de belirtmek isterim. Tamamen yabancı hissetmeden, nerede ve nasıl yapılır şeyleriyle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Uygulama genel olarak basit bir arayüz ile kullanıcıya kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.

Zenmate Alternatifleri – Zenmate Ücretsiz Hesaplar Premium

TunnelBear

En iyi seçeneklerden biri olan TunnelBear, yüksek düzeyde güvenlik sunar. İnternet hızıyla ilgili bazı sorunları olsa da genel olarak iyi bir hizmet sunmayı başaran TunnelBear, dünyada adından söz ettirmeyi başaran VPN hizmetlerinden biridir. Ayda 500 MB’a kadar ücretsiz VPN hizmeti kullanabilirsiniz. Ayrıca bir tweet atarak bu kotayı 1,5 GB’a kadar artırabilirsiniz. Ancak, dediğim gibi, az sayıda sunucu veya yoğun erişim nedeniyle can sıkıcı yavaşlamalarla karşılaşabilirsiniz.

ProtonVPN

Yani çok hızlı ve kaliteli bir VPN hizmeti arıyorsanız, ProtonVPN tam size göre. Yani biraz fazla ödeyerek gerçekten iyi bir hizmet alabilirsiniz. Diğer rakiplerinden farklı olarak pahalı olan bu uygulama ücretsiz bir versiyon da içermektedir. Yani deneme sürümünüz bittikten sonra 3 ülkeden beş farklı sunucuya erişebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak, daha hızlı internet kalitesi ve internette yüksek hızlarda gezinmek için abonelikler edinebilirsiniz.

Hotspot Shield

Son zamanlarda en popüler VPN hizmeti haline gelen ve belirli bir süre tahtını koruyan, ancak son zamanlarda gizlilik sorunları nedeniyle adı dibe düşen Hotspot Shield’de tercih edebileceğiniz uygulamalardan biridir. 7 günlük deneme sürümü sunar.

Windscribe

10 farklı ülkede ücretsiz sürümü ve 10 GB kotası ile birçok kullanıcı tarafından beğenilen Windscribe’da ülkemizde az bilinen ama kaliteli VPN hizmetlerinden biridir.

NordVPN
Yani nordVPN, basit bir arayüze sahip popüler bir VPN uygulamasıdır. Ayrıca rakiplerinden daha fazla güvenlik vaat ediyor. Bu nedenle en iyi hizmetlerden biri olan NordVPN, 7 günlük bir deneme süresi sunar. Dilerseniz uzun süreli paketler satın alarak yüksek hızlara ulaşabilirsiniz.

ExpressVPN

Bu nedenle, dünyanın en ünlü VPN programlarından biri olan expressVPN, kullanıcılara yüksek hızlar sağlayabilir. Genellikle uzun süre kullanacaksanız bir abonelik satın alabilirsiniz. Yani 30 günlük bir deneme süresi var ve memnun kalmazsanız para iadesi yapılacak. Gerçekten hızlı ve kaliteli.

IPVanish

So Zenmate Free Accounts Premium, kullanıcılarına birçok farklı seçenek sunan ve bugün popüler hale gelen bir VPN programı, uzun süre kullanacak olan müşterilerinden maalesef para talep ediyor. Ancak uygulamayı satın almadan önce 3 gün deneyebilirsiniz. Şahsen ben memnunum.


6 Yorum

  1. User, Bedava Zenmate Hesap şuan için elimizde kalmadı yarın tekrar yorum atın ilgileyim sizinle.

 1. Email : [email protected] title : Best AdSense Alternative for Publishers in 2023 Message : My name is sherika from ForeMedia and I help website owners with great websites to maximize the revenue they make from their website. I would love to buy Ad Spaces on your website and pay you per each impression of the ads on your site. We are Google Ad Exchange Premium partners and we work with more than 100 Ad Network & thousands of premium direct advertisers who would LOVE to buy Ads directly from your site and we can gurantee to increase your revenue by at least 45% compared to other advertising solutions you are currently using. You deserve to earn more for your content and maximize your earning potential and I will help you unlock that potential! There is no cost, you can register to our monetization platform for free on this link: bit.ly/3Vj7rly I will be available for you on the Chat if you need any help if you have any questions. I have at least 17 Premium Advertisers that have asked me to approach you because they would like to advertise on your website on Premium eCPM [cost per impressions] basis. Have a good day & feel free to ping me for any question! Click the link here for 1 minute registration to our platform [it’s free!]: bit.ly/3Vj7rly

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama