Bedava Hesapİnternet SayfalarıMobil Uygulama

Bedava Paypal Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Paypal Hesapları
Bedava Paypal Hesapları

Bedava Paypal Hesap

Bedava Paypal Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Paypal Hesaplar. Ücretsiz Paypal Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Paypal Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Paypal Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Paypal Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Paypal Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Paypal Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Paypal Hesap 2023 | Ücretsiz Paypal Hesabı

Bedava Paypal Hesapları Şifreler
[email protected] 7e0lGe7M
[email protected] K7CweGpn
[email protected] 54dgh8fckt
[email protected] nlcCzicQ
[email protected] 5pl2p648r8279
[email protected] 99jyw7f53j
[email protected] 89jg97lYU2Y0Al529
[email protected] Lb22U7x3


Bedava Paypal Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Paypal Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi April 14, 2024 )

TYY780J7OW16L
z6y9t7hqgz2x950
39fm9ic401ije160
vx0tr2scru5706n
089D8G5D633GF
85DG739KK5V31
x20zGp1z4aVa
O53E7A3K1I4HB
6M4YL9ZD65Q2J
S!+Ivuqujd74AB
w53ostb9xc9qitq
6SK9107Ailwb
72HY1VP95K739
e4wq0elcrtz0384
xi9JB3d0V98Y
e2e8j1qem9sp3ija
4ov07t0o5q745oad
e2g63085cajl8g4
ms2pz77ger7lqet
8rq1nawid964z90
6joZQELnlz&1qq
wj7124jtnk7f29q
f4v7J81O6Rl0
FE4-4$eZa374gr
sA2YNTMUVD13
226ua61y9ar9vz5
bedava hesap

Bedava Paypal Hesapları: Ücretsiz Paypal Hesap

Paypal, internet üzerinde ödeme yapmak isteyenler için en popüler seçeneklerden biridir. Ancak Paypal hesabı açmak ve kullanmak için her zaman para ödemek gerekmez. Bedava Paypal hesabı nasıl açılır ve kullanılır konuları bu yazımızda detaylı olarak anlatılacak.

Bedava Paypal Hesabı Açmak İçin Neler Gerekir?

Bedava Paypal hesabı açmak için öncelikle Paypal’ın resmi internet sitesine gidilmelidir. Daha sonra “Kaydol” butonuna tıklanıp, istenilen bilgiler doldurulmalıdır. Bunlar arasında ad-soyad, e-posta adresi, şifre gibi temel bilgiler bulunur. Daha sonra hesabın açılması için onay işlemleri yapılmalıdır.

Bedava Paypal Hesabı Nasıl Kullanılır?

Bedava Paypal hesabı açıldıktan sonra kullanımı oldukça basit ve kolaydır. İlk olarak hesaba para yüklemek gerekir. Bunun için bir banka hesabına veya kredi kartına bağlantı kurulmalıdır. Daha sonra istenilen miktarda para hesaba yüklenebilir.

Paypal hesabı ile ödemeler, alışverişler ve diğer işlemler internet üzerinde kolayca yapılabilir. Ayrıca Paypal hesabı ile diğer Paypal kullanıcılarına da para göndermek mümkündür.

Bedava Paypal Hesabının Avantajları Nelerdir?

Bedava Paypal hesabı kullanmak birçok avantaj sunar. Bunlar arasında:

 • İnternet üzerinde ödemelerin kolay yapılması
 • Banka hesabı veya kredi kartı bağlantısının olması gerekmez
 • Diğer Paypal kullanıcılarına da para göndermek mümkün
 • İnternet üzerindeki alışverişlerde güvenli ödeme yapma imkanı

Bedava Paypal Hesap

PayPal’a Nasıl Kayıt Olunur? Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Küresel olarak çevrimiçi para kazanmak istiyorsanız, bu platform tam size göre. PayPal, dünyada görebileceğiniz en güvenli ödeme yöntemlerinden biridir; bu nedenle, bu konuda herhangi bir şüpheniz varsa, emin olabilirsiniz. Bu yüzden Paypal Ücretsiz Hesaplarına giriş yaptıktan sonra kayıt olmalısınız. Bu yüzden kayıt olurken, ” Paypal Ücretsiz Hesaplarını kişisel veya ticari amaçlarla kullanıyor musunuz?” Diye sormanız istenecektir. Sadece alışveriş için kullanıyorsanız, bireysel bir hesap oluşturabilirsiniz. Ancak ticaret yapacaksanız ileride herhangi bir sorun yaşamamak adına ticari amaçla kullandığınızı belirtmekte fayda var. Ayrıca güvenlik için kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizin şifresini girmeyiniz. Olası bir durumda, hem PayPal hesabınızın hem de ilişkili e-posta adresinizin çalınmasını önlemelisiniz.

Türkiye’den PayPal Hesabı Nasıl Alınır?

Şimdi bu yöntemi pek tavsiye etmediğimi belirtmek isterim ama kullanmak zorunda kalırsanız size adımlarını anlatacağım. Herhangi bir panel sayesinde 1,5-2 lira civarında bir ücret karşılığında mobil onay kodu almalısınız. Örneğin adres olarak, Google Haritalar’da bir İngiltere oteli aramanız ve bir adres seçmeniz gerekir.

Gerçek bir numara ve SMS onayını şu şekilde ele alacağız;

Twilio, Plivo gibi hizmetler bulunmaktadır. Bu yüzden kısaca açıklayacağım. MobilOnay yerli bir kuruluştur. Yani Hollanda onayı gibi uzak ülkelerden SMS onayı almak 1.5 lira gibi ucuz. Twilio bir telefon kiralama hizmetidir. Yani minimum 20 dolar depozito ödemeniz gerekiyor. Plivo yine Twilio gibi çalışıyor. Yani minimum 25 $ depozito yatırırsınız. Ayrıca GoDaddy’den 2-3 dolara telefon kiralayabilirsiniz.

Sonra onaylıyor ve devam ediyoruz. Yani burada yapmamız gereken şey Transferwise’da bir IBAN almak. Bunu yaptıktan sonra PayPal, banka hesabımızı kabul eder. Emin olmasanız da kart etkinliklerinde uzun vadeli sonuçlar alamazsınız. Bazı arkadaşlar Ininal gibi kartlardan para kazanabileceklerini iddia etseler de tam olarak bir şey söyleyemem. Ancak IBAN üzerinden her zaman kesin sonuç alabilirsiniz.

PayPal Güvenli mi?

Yani şimdilik yurt dışından kullanacaksınız; Bu yüzden kesinlikle diyebilirim, evet, çok güvenli. Ancak dediğim gibi ülkemizdeki yasak nedeniyle yurt dışından para transferi yapmayı planlıyorsanız kart sorunu her zaman işe yaramıyor. Ancak IBAN davasıyla ilgili sorun yaşayan bir arkadaşımla karşılaşmadım. Yani Transferwise’da bu şekilde deneyebilir ve olumlu bir sonuç alırsanız güvenle kullanabilirsiniz. Bunun dışında yurt dışından ürün satın alırken kaç şeyle karşılaşacağınızı bilmiyorum ama internet üzerinden iş yaparken sorun çıkmayacağını düşünüyorum.

Paypal nedir?

Yani PayPal, İnternet üzerinden çalışan bir çevrimiçi ödeme sistemidir. Yani kredi kartı ile veya sanal kart olarak kullanabilirsiniz. Güvenli çevrimiçi alışveriş sağlar. PayPal’ın Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, İspanya, İsviçre ve Almanya’da kendi web siteleri vardır. Yani bildiğiniz gibi, internetteki bazı sitelerde alışveriş yapmak tehlikelidir ve kafamızda biraz şüphe uyandırır. PayPal bu bölümde devreye giriyor ve bize yardımcı oluyor. Yani siteleri değerlendirerek insanlara daha iyi hizmet sunmaya çalışan PayPal, kendine güvenmeyen yerlere ödeme yapılmasına izin vermiyor ve kişileri riske atmıyor. Günümüzde birçok ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır. Yani para birimi olarak TL dahil her şeyi destekliyor.

21 Ekim 2020’de Kripto Para Piyasasına girdiğini duyurdu. Bu sayede kullanıcılar alışverişlerinde Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum ve benzeri kripto para birimlerini diledikleri gibi kullanabilecekler.

PayPal’ın Sistemi Nasıl Çalışır?

PayPal, kullanıcılar internette alışveriş yaparken e-postanız ve kredi kartınız arasında bir bağlantı kurarak pratik ve hızlı bir çözüm sunar. E-posta ve kredi kartı şifrelerimizin farklı olması faydalıdır çünkü şifrenize erişen kişi PayPal Kredi kartınıza da erişebilir.

Hesaba Kredi Kartı Ekleme

Kayıt olduktan ve hesabımızın doğrulanmasından sonra dilediğimiz gibi alışveriş yapabiliriz, ancak PayPal hesabımızı kredi kartımızla biçimlendirmemiz gerekiyor. Bunun için PayPal’a girdikten sonra Kredi Kartı Bilgilerimizi girebileceğimiz sayfaya giriyor, gerekli bilgileri dolduruyoruz. Eksik ve yanlış girmemeye özen gösterelim. Ayrıca Sanal Karta izin verir. Sanal kart oluşturmak, kendi kredi kartımızın belirli bir süre istedikleri kadar harcama yapmasına izin vermektir. Böylelikle Sanal Kartımız ile yapacağınız alışveriş harcamalarının limiti ve kalan bakiyesi de size kalmış.

Sunduğu bir diğer özellik ise bir hesaptan farklı bir hesaba para göndermektir. Bu özelliği kullanmak için Banka hesabımızı eklememiz gerekiyor.

Türkiye PayPal mı?

2016 yılı Haziran ayı itibarıyla da Türkiye’deki tüm operasyonları durdurdu. PayPal’ın Türkiye’de bulunan müşterilerin hesaplarına erişimi olmayacak, tanımlanan banka hesabına para gönderemeyeceklerini ve parayı alamayacaklarını duyurdu. Türkiye dışında ikamet ediyorsanız başka bir ülkede ikamet izni alınız.

PayPal hizmetinin geri gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Neden Türkiye’de Yapım Hizmetlerine İzin Verdi?

PayPal, Mayıs 2016’da yaptığı resmi açıklamayla faaliyetlerine son verdiğini duyurdu. Bunun nedeni, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) yapılan lisans başvurularının reddedilmiş olmasıdır.

Öncelikle içeriğimizde sizlerle paylaştığımız hesapların güvenliğinden sorumlu olduğunuzu unutmamalı ve para transferi yapmadan önce burada kamuya açıkladığımız şifreyi güçlü bir şifreye güncellemelisiniz. İlgili güncellemeyi tamamladıktan sonra kişisel e-posta adresinizi kişisel hesabınıza kaydedin. Kayıt işlemini başarıyla tamamladıktan sonra siteye kolayca giriş yapabilir ve para transferi yapabilirsiniz. Hiçbir durumda sizin dışınızda bir kullanıcı hesabınıza giriş yapamaz, para transferlerinizi görüntüleyemez veya sizin adınıza işlem yapamaz.

PayPal platformu Türkiye’de faaliyetlerini durdurmuş olsa da, halihazırda hesabı olan kullanıcıların platforma kolayca erişmeye devam ettiğini görüyoruz. Bu nedenle para transferlerini yasalara uygun olarak yaparsanız hem ihlal sorunu yaşamazsınız hem de hesabınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her kullanıcı gibi yurt dışından kolayca ödeme alabilir ve aranızda para transferi yapabilirsiniz. Sizin için en güvenli yöntemleri kullanıyor, yeni hesaplar açıyor ve bunları sizinle ücretsiz olarak paylaşıyoruz.

PayPal’ın Türkiye’de yasak olması nedeniyle herhangi bir şekilde hesap açılması veya böyle bir işlem yapılması mümkün değildir. Durum böyleyken yurt dışından onaylı PayPal hesapları açarak kullanmanızı öneririz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu hesaplar hiçbir şekilde kanun önünde illegal değildir.

PayPal ‘Nasıl Kayıt Olunur?

126 Yorum

  1. Serhat, Bedava Paypal Hesap güncel hesap sitemize yazdığınız için teşekkür ederim, hemen yardımcı oluyorum size.

  1. nedimltfeniindebakiyeolanpaypalhesabalabilirmiyim, Bedava Paypal Hesap için yaptığınız yorum için teşekkürler, mail kutunuzu kontrol edin.

  1. Selim, Bedava Paypal Hesap konumuza yaptığınız yorum için sağolun hemen hesabı adresinize yolluyorum.

  1. AhmetBalc, Bedava Paypal Hesap için yaptığınız yorum için teşekkürler, mail kutunuzu kontrol edin.

  1. hamzaemircan34, Bedava Paypal Hesap çalışmıyorsa sitemizde ki hesap oluşturucu aracını lütfen kullanın.

  1. Samsung, Bedava Paypal Hesap sorunsuz kullanabilmeniz için yardımcı olmak için hesabı gönderdim.

 1. Paypal hesabı listeden girmeyi denedim denedim olmadı atar mısınız acil değil ama atarsanız sevininir teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama