Bedava Hesapİnternet SayfalarıMobil Uygulama

Bedava Facebook Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Facebook Hesapları
Bedava Facebook Hesapları

Bedava Facebook Hesapları

Bedava Facebook Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Facebook Hesaplar. Ücretsiz Facebook Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Facebook Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Facebook Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Facebook Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Facebook Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Facebook Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Facebook Hesapları 2023 | Ücretsiz Facebook Hesabı

Bedava Facebook Hesapları Şifreler
jellied led44
unite moosc236226
snobby glorious3
say gothic
roomy vitalf
ogle grapnel
banner contest
slightly lovesick


Bedava Facebook Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Ücretsiz Facebook Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi May 23, 2024 )

Tittynope
AF79I51RIF6685B
Infructuous
kudG!r?vJ@sDU
Arachnology
rlcTC1
Dreadnought
7PHCG1A8FYQ77IK
Raconteur
85ap5ab248v
Crook
6DI499Q
Cockalorum
LM_@x*$im&!Nm
Barnstorming
N55SQUJ
Pinking
rdbXKXWkqa0
Cornucopia
mU9zcuUsQz1
Droll
V0MJMC4Q519D5Z4
Spirulate
66o2mkc58ua
GracesHoopla
6bIuTC7Uw86
Ablaut
pjVMrr7cXPw
Corrade
u5gXrS
Salve_op213
k39c2po02jv
Micropodal
938Yt1
Endlong
yuYxlTxq
Masticate
U6OO794
Idiorhythmic
zeKf!+edyWZ-H
RiberBoyg
43LYYRNF5N95196
Eviternity
99fkrf4odwu
Whereout
GKU@uuB!GRfx
Canarydarch
ZVXo9Xo02Pz
Halfwit
W7LRCgmO60U
Divisim
TBa181
Deets
yuAOZjcZCgJm
Ala2Bean
z4u37t43p9h
Snooperscope
EOPLdu4412k
Jitney
VX9q3f
Mizzenmast
p1w7i29pexs
bedava hesap

Bedava Facebook Hesapları: Ücretsiz Facebook Hesap

Facebook, bugün dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biridir ve milyarlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcılar, Facebook’a kaydolma işlemleri sırasında doğru ve güncel bilgileri kullanmak zorundadırlar, ancak bazen kullanıcılar bedava bir Facebook hesabı oluşturmak isteyebilirler. Bedava Facebook hesapları, dünya çapında birçok insan tarafından kullanılır ve birçok faydası vardır.

Bedava Facebook Hesabı Oluşturma

Bedava Facebook hesabı oluşturmak, oldukça kolay ve basittir. Aşağıdaki adımları izleyerek kolayca bir Facebook hesabı oluşturabilirsiniz:

 1. Facebook’un web sitesine gidin ve “Kaydol” butonuna tıklayın.
 2. İsim, soyisim, e-posta adresi ve şifre gibi gerekli bilgileri girin.
 3. Doğum tarihi ve cinsiyeti seçin.
 4. Kaydol butonuna tıklayın.

Bedava Facebook hesabı oluşturma işlemi tamamlandıktan sonra, kullanıcılar arkadaşlarını bulmak, fotoğraf ve videolar paylaşmak, grup ve sayfalar oluşturmak gibi birçok aktiviteye katılabilirler.

Bedava Facebook Hesabının Faydaları

Bedava Facebook hesabı, birçok faydası bulunmaktadır. Aşağıdaki başlıklar altında bu faydaları inceleyebilirsiniz:

Arkadaşlarınızla İletişim Kurun

Bedava Facebook hesabı, arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı kolaylaştırır. Arkadaş listenizi oluşturabilir, onların paylaşımlarını görüntüleyebilir ve onlara mesaj gönderebilirsiniz.

Fotoğraf ve Videolar Paylaşın

Bedava Facebook hesabı, fotoğraf ve videolarınızı paylaşmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınız ve diğer insanlar bu fotoğraf ve videoları beğenebilir ve yorum yapabilirler.

Facebook Yeni Hesaplar

Facebook ilk açıldığında bu kadar popüler olmayı beklemiyordu. Facebook’ta iletişim kurmak için durum güncellemeleri yayınlayabilir, fotoğraf yükleyebilir ve videolar paylaşabilirler. Bu duruma bir isim verildi ve sosyal medya ortaya çıktı. Kısa bir süre içinde Facebook büyüdü ve 5.5 milyondan fazla kullanıcısı oldu.

Facebook, Mark için büyük bir projeydi. Onu zengin bir genç yapmış ve herkesten teklif almaya başlamıştı. Öncelikle Viacom, Ücretsiz Facebook Hesapları teklifinde bulundu. Tam olarak 975 milyon dolar teklif ettiler. Yahoo, Eylül 2006’da 1 milyar dolar teklif ederek bu sayıyı artırdı. Ekim 2006’da diğer teklif Google’dan geldi. Google o zamanlar YouTube’u satın almıştı ve gözünü diğer gelişmekte olan platformlara dikmişti. Facebook’u 2.3 milyar dolarlık tam bir teklifle satın almak istedi, ancak cevap yine hayırdı. Microsoft gibi diğer şirketlerde hisse satın alabileceklerini gördükleri için teklifler sundular.

Facebook’a Nasıl Kayıt Olunur?

Facebook’a kaydolmak gerçekten çok kolay. Site ilk açıldığında yalnızca belirli e-posta uzantılarını içermesine rağmen, daha sonra tüm e-posta adreslerine izin verdi. Telefon numaranızla bile kayıt olabilirsiniz. Facebook’a kaydolmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

 • Önce “Facebook.com” adresine gidin,
 • ardından buradan “Yeni Hesap Oluştur” düğmesine basın.
 • . Açılan forumda sizden adınız ve soyadınız sorulacaktır.
 • Hemen alt kısımda isterseniz bir e-posta adresi girin, aktif olarak kullandığınız bir cep telefonu numarası
  bir şifre belirleyin, doğum tarihinizi gün / ay / yıl şeklinde girin,
  cinsiyet bölümü,
 • Sonra bir kod ekleyin,
 • Bu kodu girdikten sonra işleminiz başarılıdır.
 • Tebrikler, artık bir Facebook kullanıcısısınız.

Facebook Nasıl Kullanılır?

Facebook’u kullanmak kayıt olmak kadar basit. Facebook’ta pek çok kullanışlı özellik var. Temel olarak Facebook bir iletişim aracıdır. Buradan arkadaşlarınızı ekleyebilir, oyun oynayabilir, mesajlaşabilir ve onlarla paylaşabilirsiniz.

Facebook Fotoğrafları

Fotoğraflarınızı Ücretsiz Facebook Hesaplarında paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızı da fotoğraflarınızda etiketleyebilirsiniz. Facebook’ta paylaşılan verilere göre 30 milyardan fazla fotoğraf var. Bu fotoğraflar milyarlarca kişi tarafından yüklendi. Ayrıca bazı gizlilik özellikleriyle fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla veya herkese açık olarak paylaşabilirsiniz.

Facebook Videosu

Facebook’taki arkadaşınıza veya profilinize video yüklemek mümkündür. Ayrıca YouTube ve benzeri video platformlarına yüklenen videoları paylaşabilirsiniz. Facebook’un da kendi kamerası var. Mobil cihazınızdan Facebook’ta oturum açabilir ve video kaydedebilir veya fotoğraf çekebilirsiniz.

Facebook Oyunları

Facebook’un son yıllarda popülaritesinde büyük bir faktör oyunlar oldu. Tarayıcı aracılığıyla oynanabilecek binlerce oyun vardı. Bunlar çoğunlukla çiftlik oyunları ve diğer strateji tabanlı oyunlardı. Farmville, Bizim Çiftlik ve Dragon City gibi oyunlar bir zamanlar Facebook’u yükseltti. Ayrıca ülkemizde oldukça popüler olan okey ve 101 okey oyunu da buradan online olarak oynanabilmektedir.

Facebook Grupları

Herkes Facebook’ta grup açma özelliğine sahiptir. Büyük bir topluluk oluşturmak için veya sadece arkadaşlarınızla paylaşmak için topluluklar açabilirsiniz. Ücretsiz Facebook Hesap grupları, ülkemizde halen birçok amaç için aktif olarak kullanılmaktadır. Bunlar genellikle mizah grupları, oyun grupları, takas grupları ve ticaret gruplarıdır. Siyasi tartışmaların yapıldığı gruplar da var. Bu gruplar büyük topluluklardır. Küçük ölçekte milyonlarca topluluk var.

Facebook Canlı Yayın

Son dönemde oldukça ünlenen canlı yayın özelliği de Facebook’a eklendi. Facebook’ta gönderi paylaşarak, insanlar diğer insanlarla bağlantı kurabilir ve büyük topluluklar oluşturabilir. Bu sayede birçok yayıncı da Facebook’a geçiş yaptı. Twitch gibi kendi platformunu kuran Facebook da istediği başarıyı burada elde etti.

Facebook Nasıl İndirilir?

Ücretsiz Facebook Hesaplarını indirmek de çok kolaydır. Bir bilgisayarda oturum açıyorsanız indirmenize bile gerek yok. Facebook.com’a giderek Facebook’a erişebilirsiniz. Yani indirmeden Facebook’un mobil versiyonuna giderek mobil cihazlarınızdaki tarayıcıları da kullanabilirsiniz. Ancak Facebook’un tüm özelliklerinden mobil cihazınızda yararlanmak istiyorsanız mobil uygulamaları indirmelisiniz.

Dolayısıyla, bir Android kullanıcısıysanız, Facebook’u güvenle indirebilir, giriş yapabilir veya Google Play Store veya diğer alternatif mağazalara kaydolabilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlarda mesaj gönderebilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz. Yani cihazınızda mağaza uygulaması yoksa Facebook’un güncel sürümünü .apk formatında indirip manuel olarak kurabilirsiniz. Dolayısıyla, bir iOS cihazınız varsa, Facebook’u App Store’dan kolayca indirip kullanabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden kayıt olabilir, giriş yapabilir ve tüm Facebook özelliklerine erişebilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, gönderi paylaşabilir ve gruplara katılabilirsiniz. Birçok kişi Facebook’u mobil cihazlarda aktif olarak kullanıyor.

Facebook Messenger nedir?

Mesaj göndermek isteyenler için Facebook tarafından kurulan zorunlu bir uygulamadır. Messenger, Facebook ile entegre çalışır ve Ücretsiz Facebook Hesapları hesabınız aracılığıyla başkalarına mesaj göndermenize olanak tanır. Facebook kullanıcısıysanız. Ne yazık ki, Facebook Messenger’ı indirmeyen kullanıcılar Facebook’ta mesaj gönderemezler. Ayrıca birçok emoji ve özellik içeren Facebook Messenger ile birlikte gelir. Bilgisayarda Facebook’ta oturum açtığınızda, ayrı bir uygulama girmenize gerek yoktur. Doğrudan Facebook üzerinden kolayca mesaj gönderebilirsiniz.

Yani bir Android kullanıcısıysanız, Google Play Store’dan veya diğer alternatif mağazalardan indirebilirsiniz. Yani telefonunuzda bir mağaza uygulaması yoksa bunu. Apk formatında indirip manuel olarak kurabilirsiniz. Dolayısıyla, bir iOS cihazınız varsa, Facebook Messenger’ı Apple’ın App Store mağazasından indirebilir ve Ücretsiz Facebook Hesapları hesabınızla oturum açarak diğer insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.


107 Yorum

 1. 2 gün önce hesabım çalındı lütfen iyi kötü bir hesap rica ediyorum teşekkür ederim şimdiden.

  1. emir, Bedava Facebook Hesap almak için yorumunuzu değerlendirdim ve mail adresinize gönderiyorum hemen.

 2. Selamün aleyküm ustam acil facebook hesabına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Denizdeniz, Bedava Facebook Hesap son zamanlarda çok fazla aranıyor ve şifrelerini değiştiriyorlar ama üzülmeyin hemen göndeririz.

  1. Efkan, Bedava Facebook Hesap arayanlar için doğru sitedesiniz 🙂 mail kutunuzu kontrol edin.

  1. Muhammet, Bedava Facebook Hesap için yapılan yorumu değerlendirdim ve sana şuan mailine gönderiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama