Bedava HesapOnline Oyun

Bedava World Of Warcraft Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava World Of Warcraft Hesapları
Bedava World Of Warcraft Hesapları

Bedava World Of Warcraft Hesap

Bedava World Of Warcraft Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava World Of Warcraft Hesaplar. Ücretsiz World Of Warcraft Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava World Of Warcraft Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava World Of Warcraft Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz World Of Warcraft Hesapları paylaşır yani her gün güncel World Of Warcraft Bedava Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Bedava World Of Warcraft Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava World Of Warcraft Hesap 2023 | Ücretsiz WOW Hesabı

Bedava World Of Warcraft Hesapları Şifreler
[email protected] n6t46Z06
[email protected] q700c2Ul
[email protected] 3p6sjcniru
[email protected] 6704od7M
[email protected] 75ge2716v8012
[email protected] 9ngx5bfc36
[email protected] PZ3RqF4LodhT6041J
[email protected] 056IN2IW


Bedava World Of Warcraft Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz World of Warcraft (WOW) Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi May 23, 2024 )

cz6cfK111QRJ
2CF6bezL6eN+-u
L0NBCad7eUuN
9G22UE04MEN4I
j4x56wvv29zf955a
0uOT8jDEPNg0
075g7i9s3xo5u4i6
d3xct14r93308og
94B70QS2J1369
93ocQO8ftwqj
60C32D1I3BOD4
DMHV25S0B2A7G
C41TA68G1421B
noZC0SyWbJdM
ot9b98ab55ngnjh
6KVALA031X8DW
791uc1t40ed2425d
v17s27817lk3t9zw
g^24OPnkSl5V$_
1hwm5x89prwpm2l7
XT8gQBoj3032
hkg15fja402vkez
c16sj54e67b0z4wh
bedava hesap

Bedava World of Warcraft Hesapları: Ücretsiz Wow Hesap

World of Warcraft, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunudur ve dünya çapında milyarlarca oyuncuya sahiptir. Oyuncular kendi karakterlerini geliştirerek, görevler tamamlamak, düello yapmak ve birlikte çalışmak için diğer oyuncularla işbirliği yapabilirler. Ancak, oyunun maliyeti yüksek olabilir ve oyuncular için hesap almak zorunda kalabilirler.

Ancak, bedava World of Warcraft hesapları bulmak mümkündür ve bu makalede en iyi kaynakları ve yollarını ele alacağız.

Bedava Hesap Bulma Yolları

  1. Oyun Forumları: World of Warcraft oyuncusu olduğunuz forumlar, bedava hesapları bulmanız için harika bir kaynaktır. Oyuncular, hesaplarını başkalarıyla paylaşmak için burada ilanlar açabilir veya diğer oyuncular tarafından paylaşılan hesapları isteyebilirsiniz.
  2. Reddit: Reddit, bedava World of Warcraft hesapları bulmanız için harika bir kaynaktır. Reddit’in World of Warcraft subredditsinde, oyuncular hesaplarını paylaşabilir veya diğer oyuncular tarafından paylaşılan hesapları isteyebilirsiniz.
  3. Facebook Grupları: Facebook, bedava World of Warcraft hesapları bulmanız için harika bir kaynaktır. World of Warcraft oyuncusu olduğunuz Facebook gruplarında, oyuncular hesaplarını paylaşabilir veya diğer oyuncular tarafından paylaşılan hesapları isteyebilirsiniz.

Bedava WOW Hesap

Diğer geliştirme paketi Wrath of the Lich King’dir. Bu paket 13 Kasım 2008’de oyuna dahil edildi. 2009’da şirket çalışmaya devam etti ve üçüncü genişleme paketi Cataclysm’i BlizzCon’da duyurdu. 

World of Warcraft Nasıl Oynanır?

Öncelikle oyunun bir hikayesi var. Oyuna başlamadan önce hikayeyi öğrenmek istiyorsanız evren kitaplarını okuyabilirsiniz. Youtube’da da kısa özet olarak hazırlanmış çok sayıda video var. Bu videolar sayesinde oyunun hikayesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Oyunu oynamak için güncellemeleri sürekli takip etmekte fayda var. Aşağıdaki rehberi okuyarak oyunla ilgili temel bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca birçok rehber videosu var.

World of Warcraft Karakter Seçimi

Oyunda toplam 13 yarış ve 11 sınıf var. Kırmızı taraftakilere Horde, mavi taraftakilere ise Alliance denir. Panda ırkı oyunda tarafsız bir ırk olarak öne çıkıyor. 15. seviyeye ulaştığınızda, Panda ile herhangi bir tarafa katılabilir ve panda adasından ayrılabilirsiniz. Bu ırklardan ve sınıflardan hangisini seçeceğiniz tamamen size ve oyun tarzınıza bağlıdır. Her sınıfın ve ırkın kendine göre avantajları vardır.

World Of Warcraft Ücretsiz Hesapları Yarış seçiminizi yaptıktan sonra, sınıflara göz atmanız gerekir. Burada iyi ya da kötü sınıf diye bir kavram yok. İstediğiniz sınıfı seçebilirsiniz. Oyun tarzınıza göre seçim yapmanızda fayda var. Bir çiftçi veya kahraman olarak oynuyorsanız, burada biraz stil yapabilirsiniz. Karakterlerin kısa oyun videolarına göz atmanızı öneririm. Hem bir fikriniz olacak hem de biraz bilgi sahibi olacaksınız. Ardından kozmetik kısım devreye giriyor. Burada ten renginizi ayarlayabilir, boynuz şeklinizi değiştirebilir ve saç renginizi seçebilirsiniz. Diğer birçok kozmetik türü de mevcuttur. Bu tamamen size bağlıdır.

World of Warcraft Başlarken

Diğer MMORPG oyunlarında olduğu gibi buraya git, kes ve bunu yap gibi sıkıcı işler oyunun başında karşılıyor sizi. Buradaki amaç sizi sıkmak değil, oyunu öğretmektir. Başlar ve devam ederseniz kısa sürede bitirdiğinizi fark edeceksiniz. 10. seviyeye ulaştığımızda, bir alt beceri seçmemiz isteniyor. Her sınıfın 3 farklı alt yeteneği vardır. Bundan önce, temel becerilerle idare etmelisiniz. Bu bölüme geldiğinizde, yeteneklerinizi keşfederken ve görevleri yaparken birdenbire 15. seviyeye ulaştığınızı fark edeceksiniz. Gerçek olan burada başlıyor.

World of Warcraft Zindanları ve Baskınları

Yani burada önce bunun hakkında konuşmalıyım. Karakter seçim ekranında bir tank veya şifacı karakteriniz varsa önemli bir rol oluyorsunuz. Nedeni yakında anlayacaksın. Yani oyun 5 kişinin zindan yapmasını gerektiriyor. Grup aramaya başladıktan sonra 5 kişi bizimle birlikte zindana giriyor. Yani zindanda DPS veren 3 kişi, 1 şifacı ve 1 tank karakteri var.

World of Warcraft Dipnot

DPS kalıcı hasar bayi anlamına gelir. League of Legends’taki atıcılar gibi.

Not 2: Türkiye ile gece saatlerinde zindan olmayın bekleme süresi açısından daha faydalı olacaktır. Çünkü diğer ülkelerde öğle yemeği saatlerine denk geldiği için daha fazla oyuncu bulabilirsiniz.

Dipnot 3: Eğer bir DPS karakteriyseniz, oyunda en çok DPS karakterini kullanan oyuncular olduğu için bekleme süreleri daha uzun olabilir. Bir tank veya şifacı seçerseniz bu süre kısalacaktır.

Dipnot 4: Bir takımla girerseniz ve takım zindanı başarıyla tamamlarsa genellikle aynı şekilde devam etmek isterler, bu da beklemeden sürekli zindan yapmanızı sağlar.

Her zindanda en az bir seviye ve ortalama iki seviye tamamlayacaksınız. Öldürdüğünüz küçük çeteler ve patronlar size exp verir. Zindanlar, eşyalar açısından büyük bir fayda sağlar. Düşen eşyalarla buradan yönetebilirsiniz.
Seviyeniz 85 olduğunda, baskınlar devreye girer. Baskınlara zindanlardan daha büyük alanlar denir. Burada 1-2 saat oyalanabilirsiniz ve oldukça eğlencelidir.

Bir başka ilginç şey ise mesleklerdir. World Of Warcraft Ücretsiz Hesaplar Yine, bu seçim size kalmış. Yani ne yapmaktan zevk alırsanız ve oyunu bu şekilde oynamaktan keyif alacaksanız o mesleği seçmenizde fayda var. Zamanla oyun üzerinde daha fazla kontrole sahip olacaksınız.

WoW Token nedir? Aylık Ödeme Sistemi nedir?

Öncelikle oyuna başlamadan önce en merak uyandıran soru bu. Oyunu oynamak için 1 ay boyunca para ödemek çoğu oyuncu için gariptir. Ancak WoW bu sistemi yıllardır uyguluyor ve iki farklı seçenek sunuyor.  Birincisi, aylık gerçek para yatırarak oyunu oynamaya devam etmektir. Evet, oyun sizden her ay para istiyor ya da oyuna giremiyorsunuz.

Yani ikinci seçenek oyun içi parayla WoW Token satın alarak oyuna devam etmektir. Bu yol biraz yorucu olsa da, oyunda çok zaman harcayan ve bazı taktikler öğrenen biriyseniz çok kolay.

Yani altın kazanmanın birçok farklı yöntemi var. Bu yüzden bunlardan en çok tercih edileni Actuion House ile eşya satmak ve gelen parayı oyuna yatırmaktır. Diğeri ise zanaatla satmaktır. Piyasada hem ender hem de ucuz olan tüm ürünleri çekip, kar payı koyarak ve satarak.

World of Warcraft Oynayacak Mısın?

Yani bu biraz size kalmış. World Of Warcraft Ücretsiz Hesapları farklı bir ödeme yöntemi sunsa da türün aksine P2W demek pek doğru olmaz. Yani aslında oyunda neredeyse herkes eşit olarak adlandırılabilir. Yani sadece çok fazla zaman harcayan insanlar daha hızlı büyür. Bir de “her ay para verir miyim?” Sesini duyuyorum. Yani maalesef bu sadece Türk oyuncular için geçerli. Yani yurtdışında kurabiye parası olarak görülüyor.


3 Yorum

    1. Edx, Bedava World Of Warcraft Hesap şuan için elimizde kalmadı yarın tekrar yorum atın ilgileyim sizinle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama