Bedava Hesapİnternet Sayfaları

Bedava Freepik Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Freepik Hesapları
Bedava Freepik Hesapları

Bedava Freepik Hesap

Bedava Freepik Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Freepik Hesaplar. Ücretsiz Freepik Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Freepik Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Freepik Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Freepik Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Freepik Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Freepik Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Freepik Hesap 2023 | Ücretsiz Freepik Hesabı

Bedava Freepik Hesapları Şifreler
[email protected] 97faHKls
[email protected] 2CY9g4qz
[email protected] ym8er644d8
[email protected] d73OUAR9
[email protected] z1cf9d14c38sj
[email protected] 14kk6275r2
[email protected] x7A4AEC80AZ52XgOR
[email protected] 6YHpcmm5


Bedava Freepik Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Ücretsiz Freepik Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi May 23, 2024 )

0u7z5n7v1m2
qfzpn13qz4i
44ivprb1tbl
g6vzru48g4y
2YR236O3WMR8957
M72D116W81C7N1B
7MWA15RXGXUF2UQ
GBPR49ZRVI0V96D
rdCzzWmz*doax
BRS87SPO7HL89D1
VixTMPMiO0k
f35LOXVUxn1
11ZKTIY211ZQOS6
GE15YGS66A7BQJ5
uMzgg3hN7zt
Q=XEbxGNPX=EF
iIEc&B-^skUPp
25t48668b65
5I3BT215AA7GPVD
1C0KW7D383EDFFW
bedava hesap

Bedava Freepik Hesapları: Ücretsiz Freepik Hesap

Freepik, grafik tasarım, logo tasarımı, vektor ve fotoğraf kütüphanelerinde en üst düzey içerikler sunan bir platformdur. Üyelik sistemi ile çalışan Freepik, ücretsiz hesaplar ve ücretli hesaplar şeklinde iki farklı seçenek sunar. Ücretsiz hesaplar, belirli sınırlamalar ve kullanım koşulları ile birlikte sunulurken, ücretli hesaplar ise tam erişim ve sınırsız indirme imkanı sunar.

Bedava Freepik Hesapları: Neler Sunuyor?

Bedava Freepik hesapları, sınırlı sayıda indirme ve belirli kullanım koşulları ile sunulan ücretsiz içerikleri kullanma imkanı sunar. Bedava hesaplarda bulunan içerikler, görsel tasarım projelerinde, sosyal medya paylaşımlarında veya kişisel bloglarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli grafiklerdir.

Bedava hesaplarda bulunan içeriklerin bazıları, tasarım projelerinizde kullanmak üzere beğendiğiniz ve indirdiğiniz içeriklerdir. Ancak, bu içeriklerin kullanımı ile ilgili olarak belirli sınırlamalar ve kullanım koşulları bulunmaktadır. Örneğin, bedava hesaplarda bulunan içerikler sadece kişisel kullanım için geçerlidir ve ticari amaçlar için kullanılamaz.

Ücretli Freepik Hesapları: Tam Erişim ve Sınırsız İndirme

Ücretli Freepik hesapları ise, tam erişim ve sınırsız indirme imkanı sunan premium hesaplardır. Ücretli hesaplarda bulunan tüm içerikler, tasarım projelerinizde, sosyal medya paylaşımlarında veya kişisel bloglarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli grafiklerdir.

Bedava Freepik Hesap

Freepik’e kaydolmak çok kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca Freepik’e kaydolabilir ve binlerce ücretsiz dosya indirebilirsiniz.

Freepik’e Nasıl Kayıt Olunur?

 • Önce “Freepik Bedava Hesap” adresine gitmelisiniz,
 • o zaman yeni site, en üstteki “Kaydol” dan, düğmeyi tıklamalısınız,
 • Google hesabınız ile açılan formdan çıkmak isterseniz, dilerseniz Facebook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz,
 • bunun dışında e-posta adresi ile kayıt olmayı biliyorsan,
 • Kullanıcı adı bölümünde benzersiz Bir kullanıcı adı girdikten sonra, yazmalısınız
 • aktif olarak kullandığınız e-posta adresiniz, Son olarak şifrenizi girmeniz ve “Kaydol” butonuna tıklamanız gerekmektedir.
 • e-posta adresinize gelecek onay bağlantısı,
 • Tüm bunları yaptıktan sonra hesabınızı başarıyla oluşturdunuz, Freepik’e giriş yapabilir ve ücretsiz dosyaları indirebilirsiniz.

Freepik Dosyaları Nasıl İndirilir?

Freepik üzerinden dosya indirmek için üye olmanıza gerek yok ancak bazı indirme limitleri olduğu için üye olmanızda fayda var. Nasıl kaydolacağınızı bilmiyorsanız, yukarıdaki başlığı okuyabilir ve kolayca kaydolmak için adımları takip edebilirsiniz. Freepik Ücretsiz Hesap aracılığıyla bir dosya indirmek için herhangi bir ücretsiz tasarım sayfasına girin. Sitedeki “İndir” düğmesine basın. Açılan bölümde Premium ve Ücretsiz olmak üzere iki seçenek sunulur. “Ücretsiz indirme” düğmesini tıklayın. Ardından birkaç saniye içinde dosyanın indirilmesi başlayacaktır.

Freepik’te hesabınız yoksa, günlük 5-10 indirebilirsiniz. Daha sonra site sizden üyelik talep eder. Üye olursanız bu limiti artırabilirsiniz. Yine, tüm limitleri açmak için Premium üyelik alabilirsiniz. Ücretsiz dosyalardan daha fazla dosya indirmek için, çerezleri silebilir ve VPN üzerinden erişerek indirebilirsiniz.

Freepik’te neler var?

Freepik, aradığınız neredeyse tüm şablonlara sahiptir. Genel olarak site kategorilerinde vektörler, fotoğraflar ve psd dosyaları bulunmaktadır. Bu kategorilerde binlerce farklı konsept için oluşturulmuş tasarımlar var.

 • Katalog yapmak ister misiniz, tasarımlarınızı Freepik üzerinden alabilirsiniz,
 • Sosyal medya hesabınız veya sayfanız için bir tasarım arıyorsanız, Freepik’te bir çok özgür ve benzersiz tasarımlar da var, eğer öyleyse
 • Telifsiz fotoğraflar veya bir arka plan resmi arıyorsanız, bunları Freepik’ten almak çok kolaydır.
 • Freepik’in bir başka güzel özelliği de o günlerden şablonlar sunması.
 • Vektörlerle önceden tasarlanmış maskotları veya çalışmaları bulmak kolaydır. Bunları ilgili Adobe programları ile kolayca düzenleyebilirsiniz,

Freepik Para Kazanma

Freepik Ücretsiz Hesap üzerinden para kazanmak da mümkündür. Dolayısıyla, görsel tasarımcıysanız ve görsellerinizi satmak istiyorsanız, Freepik sizin için güzel bir ek gelir akışı olabilir. Yani Freepik üzerinden satış yapmak için sitenin üst menüsünden “İçeriğinizi sat” butonuna tıklamalısınız. Açılan bölümde “Şimdi Katıl” demelisiniz. Daha sonra Google hesabınız veya Facebook hesabınızla kayıt olabilirsiniz. E-posta adresinizle kayıt olmak için alt kısımda bir kullanıcı adı belirlemeli, e-posta adresinizi girmeli ve şifrenizi yazmalısınız. Ardından “Kaydol” diyerek devam edebilirsiniz. Böylece e-postanıza gönderilen onay linkine tıklayarak üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Yani buradan kolayca içeriğinizi satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Freepik Premium Özellikleri nelerdir?

Freepik’in üzerinde milyonlarca tasarım var. Yani bunlardan bazıları ücretsiz olarak paylaşılır ve herkes onu indirebilir. Dolayısıyla, daha fazla kaynağa ihtiyacınız varsa veya ücretsiz tasarımları sevmiyorsanız, Premium üyelik almanız gerekir. Bu site dünyadaki en büyük tasarım sitesi olduğundan daha iyi bir alternatif yoktur.

Böylece, Freepik üzerinden Premium üyelik alarak 3 milyondan fazla vektöre ulaşabilirsiniz. Yalnızca Premium aboneler 7 milyondan fazla stok fotoğrafına erişebilir. 277 binden fazla Photoshop dosyası da burada. Ayrıca, ücretsiz hesapların indirme limiti vardır. Premium aboneler günde istedikleri kadar dosya indirebilirler. Ücretsiz olarak oluşturulan hesaplarda destek alamaz ve reklamları gizleyemezsiniz. Yani premium hesapta istediğiniz zaman destek alabilir ve reklamları kaldırabilirsiniz. Böylece Premium üyelik ile tüm dosyaları istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Yazara başvurmanıza gerek yoktur ve ticari bir lisans sorunu yaşamazsınız.

Freepik Fiyatları

Yani Freepik Ücretsiz Hesap üzerinde 2 satış sunulmaktadır. Bunlardan ilki 12 aylık paket, diğeri ise sadece 1 aylık paket. Yani farklı bir üyelik türü yok. Freepik’i 1 ay kullanmak için 9,99 Euro ödemeniz gerekiyor. 12 aylık paketi satın alırsanız 89.99 Euro ödersiniz. Yani bu ayda 7,49’a karşılık gelir. Diğer pakete göre çok avantajlıdır.

Yani, aboneliğinizi Freepik Ücretsiz Hesap üzerinden iptal etmediğiniz sürece, her ay yenilenir. Dolayısıyla, aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, aboneliğinizi iptal edebilir veya para iadesi talep edebilirsiniz. 30 güne kadar, sistem size para iadesi sunar. Öyleyse, bazı koşullar var. Yani siteden bir kaynak indirdiyseniz, geri ödeme talep edemezsiniz.

Freepik Diğer Projeler

Freepik’in iki projesi daha var. Ayrıca kendi kategorilerinin en iyisi olarak görülüyorlar.
Flaticon Bu sitede yaklaşık 4 milyon vektör ikonlu birçok kategori var. Gerçekçi simgelerden çizgi film simgelerine kadar her şey mevcuttur. İstediğiniz tasarımları ücretli içerik ile de elde edebilirsiniz.

SlidesGo

Freepik Ücretsiz Hesap’ın bir başka iyi projesi olan SlidesGo ile projeleriniz veya ödevleriniz için slayt hazırlamak artık zor değil. Yani slayt hazırlayacaksanız burada size en uygun tasarımı keşfedebilir ve kullanabilirsiniz.


349 Yorum

  1. aaa, Bedava Freepik Hesap konumuza yaptığınız yorum için sağolun hemen hesabı adresinize yolluyorum.

  2. aaa, Bedava Freepik Hesap yılın en gerçek hesaplarını gönderiyoruz doğru sitedesiniz hocam.

  1. fefa, Bedava Freepik Hesap çalışmıyorsa sitemizde ki hesap oluşturucu aracını lütfen kullanın.

  1. Hira, Bedava Freepik Hesap için atmış olduğunuz yorumu okudum ve size hemen yardımcı oluyorum.

  1. mehmet, Bedava Freepik Hesap bazen başkaları tarafından şifresi değiştirildiği için girmiyor olabilir yeni hesap gönderdim size.

  1. batuhan, Bedava Freepik Hesap bazen başkaları tarafından şifresi değiştirildiği için girmiyor olabilir yeni hesap gönderdim size.

  1. Muhammet, Bedava Freepik Hesap yorum için sağolun ama suan hesap kalmadı yarın tekrar bakın siteye.

  1. sebo, Bedava Freepik Hesap arayanlar için doğru sitedesiniz 🙂 mail kutunuzu kontrol edin.

  1. konyacep, Bedava Freepik Hesap şuan için elimizde kalmadı yarın tekrar yorum atın ilgileyim sizinle.

  1. ysnozel, Bedava Freepik Hesap konumuza yaptığınız yorum için sağolun hemen hesabı adresinize yolluyorum.

 1. Freepik premiuma ihtiyacım var sadece bir kaç mackop alacağım daha sonrası için çizimi kendim yapıyorum sadece mackoplamak için ihtiyacım var destek sağlayabilir misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama