Bedava Hesapİnternet Sayfaları

Bedava Uptobox Premium Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Uptobox Premium Hesapları
Bedava Uptobox Premium Hesapları

Bedava Uptobox Premium Hesap

Bedava Uptobox Premium Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Uptobox Premium Hesaplar. Ücretsiz Uptobox Premium Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Uptobox Premium Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Uptobox Premium Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Uptobox Premium Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Uptobox Premium Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Uptobox Premium Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Uptobox Premium Hesap 2023 | Ücretsiz Uptobox Hesabı

Bedava Uptobox Premium Hesapları Şifreler
adalakin lrogahngma
jaydonbashirian mabel48
kuhicchelsea laylajacobson
qgibson aramayer
noe80 toreywolf
xdickens gutmannhollie
dakotacrona osinskijudd
delfina90 jenajacobson


Bedava Uptobox Premium Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Uptobox Premium Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi July 12, 2024 )

Spirometer
P907JJEM96RCLZ2
Heatty
M9RjQT9x91k
Potation
gb8nyNLx768
Panpharmacon
Lz4MmecQ
Graptomancy
Y6NLZN9
Cuckoo
z?A=KNSUuN%^
Crestfallen
agI+CORfWvDC
Hooligan
Vwi&Yk?INLIsP
Wormilsshd
H1HSG17LM4H
Pertinacity
9mwrn75r57f
Antevenient
0UzS6tju
Whorl
ikdtjcx3in4
Chalcography
EL8RP09EZUWWDEL
Maelstrom
4A85W26
Dirf
AQJMamvBMRz
Collywobbles
zr^u%L^PDB!xU
Cacahuetes
1vzv45x2446
Firkin
EBeUvglz
Jape
1tyWMK
Turriform
BpCSgFYK
Bellonion
C!NUY+PIU%u+&
Teepee
3e009t2c897
Boodlemilss102
G3F0GJ430D1TD6U
Rickshaw
V6Heb2
Aiter74
KGmwsD
Myograph
ndjUh=EOQnd@v
Ickleto185
ajqBdwS5mfZ
Fuggy
6ke560zc3jz
Webinar
IgcwdgOvk3s
Hedonics
S42OTW93Z3GGGQ9
Pancreas
lhy+VuSRJ!g@a
bedava hesap

Bedava Uptobox Premium Hesapları: Ücretsiz Uptobox Hesap

Uptobox, internet kullanıcılarına kaliteli ve güvenli dosya depolama hizmeti sunan bir bulut depolama platformudur. Ancak, bu hizmeti kullanmak için ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun yerine, internette bulunan bedava Uptobox premium hesaplarını kullanabilirsiniz.

Bu makalemizde, internette bulunan bedava Uptobox premium hesaplarının en iyi yollarını ele alacağız. Ayrıca, bu hesapları nasıl bulabileceğinizi ve nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

Uptobox Premium Hesabı Nasıl Alabilirsiniz?

Bedava Uptobox premium hesapları internette bulunan çeşitli forumlar ve sosyal medya gruplarında paylaşılabilir. Bunun yanı sıra, online olarak da bedava Uptobox premium hesapları bulabilirsiniz.

  1. Forumlar: Ücretsiz Uptobox premium hesaplarını internette bulunan birçok dosya paylaşım forumunda bulabilirsiniz. Bu forumlar genellikle dosya paylaşımı, bulut depolama ve benzeri konuları ele alan platformlardır.
  2. Sosyal Medya Grupları: Birçok sosyal medya platformunda Uptobox premium hesaplarını paylaşan gruplar bulunabilir. Bunlar genellikle ücretsiz dosya paylaşımı ve benzeri konuları ele alan gruplardır.
  3. Online Siteler: Ayrıca, online olarak da ücretsiz Uptobox premium hesapları bulabilirsiniz. Bu hesaplar genellikle kullanıcılar tarafından paylaşılan veya verilen hesaplardır.

Uptobox Premium Hesabı Nasıl Kullanılır?

Bedava Uptobox premium hesabını kullanmak oldukça basittir. İlk olarak, bulabileceğiniz bir hesabı seçin ve kaydetin. Daha sonra, Uptobox platformunun giriş sayfasına gidin ve bu hesabı kullanarak giriş yapın.

Bedava Uptobox Premium Hesap

Yani Uptobox tam olarak bir dosya barındırma hizmetidir. Böylece dosyaları buradan uzaktan erişim ile yükleyebilir ve indirebilirsiniz. İsterseniz yedekleme amacıyla kullanabilir ve kişisel verilerinizi saklayabilirsiniz. Böylece premium bir hesapla daha fazla özellik elde edebilirsiniz.

Uptobox’ın Özellikleri Nelerdir?

Yani Dosya Barındırma: Bu özellik, bulut sistemini kullanan hizmetlerin en büyük özelliğidir. Bu şekilde, uzak bir sunucuya erişebilir ve dosyalarınızı yükleyebilir, ardından yüklediğiniz dosyaları yönetebilir veya değiştirebilirsiniz. Bir şirket tarafından bildirilmediyse, yani telif hakkı yoksa, dosyalarınız sonsuza kadar burada saklanacaktır.

Yani Dosya Paylaşımı: Birçok bulut hizmeti sağlayıcısı bu hizmeti sunmaktadır. Yani Ücretsiz Uptobox Premium Hesapları sayesinde bu hizmetten daha fazla yararlanabilirsiniz. Yüklediğiniz dosyaların başkaları tarafından görüntülenmesini veya indirilmesini sağlayabilirsiniz.

Uptobox Ücretli mi?

Yani Evet, Uptobox’a kaydolmak ve bazı araçlarını kullanmak ücretsizdir. Bununla birlikte, tüm avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, Uptobox Premium’u belirli bir ücret karşılığında alabilirsiniz. Peki fiyatları ve bize sağladığı özellikler nelerdir?
Abonelik sistemi, Ücretsiz Uptobox Premium Hesaplarında geçerlidir. Yani aylık abonelik 5,42 ABD doları, 1 yıllık abonelik 27,11 ABD dolarıdır. Ayrıca 48,79 dolara 2 yıllık abonelik alabilirsiniz. Yani daha uzun vadeli bir şey düşünüyorsanız, 5 yıllık paket 135,53 $ değerindedir.

Ziyaretçiler maksimum 1 GB boyutunda dosyalar yükleyebilirken, depolama alanlarına sahip değillerdir. Ayrıca bir indirme kısıtlaması vardır. Uzaktan bağlantı yoluyla dosya yükleyemezler, FTP kullanamazlar veya parola korumalı bağlantılar oluşturamazlar. Doğrudan indiremedikleri için reklamlarla karşılaşırlar. Ayrıca 30 gün içerisinde yüklenen dosyalar imha edilmektedir.

Kayıtlı Üyeler 200 GB’a kadar dosya yükleyebilir

1 TB depolama alanına sahiptirler. İndirme hızları ziyaretçilerden daha yüksektir. Dosyaları uzak bağlantıyla gönderebilirler ancak FTP kullanamazlar. Parola korumalı bağlantılar oluşturabilirler ancak yine de doğrudan indiremezler ve reklamları görürler. Yükledikleri dosyalar 90 gün sonra imha edilir.

Yani Uptobox Premium üyeliği alırsanız, 200 GB’a kadar dosya yükleyebilirsiniz. Depolama alanınız sınırsızdır. İndirme hızınız, internet sağlayıcınızın size sunduğu maksimum hızda çalışır. Ayrıca, dosyaları uzaktan bağlantı ve FTP yoluyla yükleyebilirsiniz. Parola korumalı bağlantılar oluşturabilir, doğrudan indirebilir ve reklamları engelleyebilirsiniz. Yüklenen dosyalar, telif hakkı almadıkları sürece sonsuza kadar sunucularda kalır.

Ayrıca herhangi bir abonelik türünde kesintiye uğrarsa da indirmelerinize devam edebilir ve hangi abonelik türünde olursanız olun HD videoları kullanabilirsiniz. Kodlama önceliği yalnızca Premium üyeler için mevcuttur. Ayrıca sınırsız görüntüleme hakkı sadece Premium üyelere verilmektedir.

Uptobox satın alınsın mı? Alternatifler neler?

Yani bunu kısa bir süre önce yaşamış biri olarak Free Uptobox Premium Accounts yükleme hızının gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. Premium üyeyseniz indirme hızı da en yüksektir, ancak indirme süresini ve yavaş indirme hızını beklemek, üyeleri ziyaret etmek için can sıkıcı olabilir. Maalesef site sizi ücretli üyeliğe sürüklüyor. Bu nedenle, kişisel verilerinizi saklayacaksanız veya küçük belgeler paylaşacaksanız, sizin için iyi bir seçim olabilir. Ayrıca alternatif olarak Google Drive ve Yandex Disk’i kullanabilirsiniz. Bu yüzden dünyada en çok kullanılan bulut sistemlerinden biridir.

Uptobox nedir?

Ücretsiz Uptobox Premium Hesapları, tamamen bulut tabanlı bir dosya barındırma ve paylaşım sitesidir. 8 Aralık 2020’de New York’ta kuruldu. Sabit diskleri ve diğer harici depolama cihazlarını taşımak güvenli olmadığı için oluşturuldu. Bulut tabanlı depolama, insanların onu kullanmasının nedeni çünkü kendilerini riske atmayan güvenli bir hizmet arıyorlar. Sitemiz, dosyalara kesintisiz erişim sağlamak için birçok özellik sunmaktadır. Bunlardan biri, dosyaları Premium kullanıcılar arasında diledikleri gibi paylaşmaktır. Erişmesine izin verdikleri kişilerle video, resim vb. Paylaşın. İçerik türlerini paylaşabilirler. Bu paylaşım özelliği, diğer kullanıcılarla daha kolay bağlantı kurmalarını sağlar. Web sitesini ticari veya kişisel kullanım için kullanabilirsiniz. Farklı müşteri türlerine hitap ettiği bilinmektedir.

İnternet adreslerine https://uptobox.com adresinden erişebilirsiniz. Siteye girer girmez doğrudan bize sunulan üç özellik vardır: FTP yoluyla uzaktan veri alma, Uzaktan veri yükleme, Yerel dosyaları indirme.

Uptobox Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Dosya barındırma, yedekleme ve istediğiniz belgelerin kolay paylaşımı gibi birçok kullanım özelliği sağlar. Preimum’a sahip kullanıcılara daha benzersiz avantajlar sunar.

Kullanıcılar, web sitesinde oturum açarak dosyalarına özgürce erişmekle kalmaz, aynı zamanda harici sürücülere de ihtiyaç duymazlar. Bu depolama alanları, ekstra depolama alanına ihtiyaç duyanlar için de oldukça kullanışlıdır.

Ayrıca Uptobox’ın diğer bulut depolama hizmetlerinden farkı güvenilir olmasıdır. Yetkisiz kişiler servis sağlayıcısına giremez veya erişemez.

Örneğin şirket ve şirket çalışanları için önemli bilgileri buradan yedekleyebilir ve aralarında kolaylıkla transfer oluşturabilirler. Büyük dosya hizmetleri satın almak yerine bulut tabanlı depolamayı kullanarak daha da fazla tasarruf ederler ve ayrıca fiyat kolaylığının keyfini çıkarırlar.

UptoStream nedir? Ücretsiz Uptobox Premium Hesapları

Ücretsiz Uptobox Premium Hesapları tarafından sunulan bir başka hizmet de UptoStream’dir. Bu hizmet size Filmler, TV Şovları, Belgeseller, Anime ve diğer birçok videoyu izleyebileceğiniz ücretsiz bir video barındırma hizmeti sunar. Özellikleri:

4K Kalitesinde video izleme. Videonuzu en yüksek kalitede tutar ve videoları sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlar.

Birden fazla dil seçeneği ile istediğiniz alt yazıyı kullanabilme.

Sinema ve Tam ekran modu.

Yürürken veya hareket halindeyken ‘Upstream Player özelliği’ ile akıllı telefonlarda ve tabletlerde sorunsuz çalışır.

Yani https://uptostream.com adresinden web sitelerine erişebilirsiniz.

Uptobox Fiyatları!

Uptobox, kullanıcılarının erişim elde etmeleri için 3 kullanım hakkı sağlamıştır. Bunlar Premium, Kayıtlı ve Ücretsizdir.

Yani Premium özellikler:

Yani İndirme hızı maksimumda.

Dosyaları istedikleri gibi yüksek oranda kullanabilme.

Yani verilerin doğrudan indirilmesi.

Yani indirme başlamadan önce reklam ve bekleme süresi yok.

Şifrelenmiş indirmeler.

Yani kesinlikle reklam yok.

Yani maksimum yükleme boyutu 200 GB’dir.

Sınırsız depolama alanına kadar sınırsızdır.

Böylece dosyalarınız asla silinmez.

Premium Fiyatlandırma: Ücretsiz Uptobox Premium Hesapları

Yani 30 Günlük Premium 5 Euro’dur. Sınırsız indirme, hız, akış ve depolama alanına sahiptir.

Yani 365 Gün Premium 30 Euro’dur. 730 Günlük Premium 50 Euro ve 1825 Gün sadece 125 Euro’dur. Özellikler, 30 Gün ile aynı içeriği içerir.

Kayıtlı kişiyi kapsayan özellikler:

Yani İndirme hızı sınırsızdır.

Hızlandırıcı desteğini indirin.

Maksimum yükleme boyutu 200 GB’dir.

Yani Depolama alanı 1 TB’a kadar.

Yani uzaktan URL yükleyebilir.

İndirme bağlantılarını şifrelerle koruyabilir.

Yani Dosyalar 90 gün sonra silinir.


54 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama