Bedava HesapMobil UygulamaOnline Oyun

Bedava Clash Royale Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Clash Royale Hesapları
Bedava Clash Royale Hesapları

Bedava Clash Royale Hesap

Bedava Clash Royale Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Clash Royale Hesaplar. Ücretsiz Clash Royale Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Clash Royale Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Clash Royale Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Clash Royale Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Clash Royale Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Clash Royale Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Clash Royale Hesap 2023 | Ücretsiz Clash Royale Hesabı

Bedava Clash Royale Hesapları Şifreler
[email protected] X1uMAjM7
[email protected] b62v6PF6
[email protected] 15fvco04mp
[email protected] j7i4Gi9N
[email protected] 128eapg9gi0hu
[email protected] qj3ia37xds
[email protected] LHNCu57nfLxaX4Vcv
[email protected] SlwTI42m


Bedava Clash Royale Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Clash Royale Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi May 23, 2024 )


Bedava Clash Royale Hesapları: Ücretsiz Clash Royale Hesap

Clash Royale, Supercell tarafından geliştirilen popüler bir strateji oyunudur. Oyuncular, kartları kullanarak rakiplerini yok etmeye çalışırlar ve ödüller kazanırlar. Ancak, oyunun içinde para harcamak zorunda kalınarak oyunun daha hızlı ve kolay bir şekilde oynanması mümkündür. Bununla birlikte, bedava Clash Royale hesapları ile de oyun oynanabilir ve eğlenceli zaman geçirilebilir.

Bedava Clash Royale Hesapları: Nasıl Bulunur?

Bedava Clash Royale hesapları, internette arama yaparak veya oyunun resmi forumlarından bulunabilir. Ayrıca, oyunun resmi sosyal medya hesaplarından da ücretsiz hesaplar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bununla birlikte, dikkatli olunması gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Çünkü, internette birçok sahte hesap bulunabilir ve bu hesaplar kullanıcıların kişisel bilgilerini ele geçirmek amacıyla kullanılabilir. Bu nedenle, güvenilir kaynaklardan bedava Clash Royale hesapları bulunmalıdır.

Bedava Clash Royale Hesapları: Nasıl Kullanılır?

Bedava Clash Royale hesapları, Clash Royale oyununun resmi uygulaması üzerinden kullanılabilir. Ücretsiz hesabınızı açtıktan sonra, oyuna giriş yapabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Oyun içinde kazanılan ödüller, bedava hesaplar ile de para harcamadan kazanılabilir. Ancak, bedava hesapların bazı sınırlamaları bulunabilir ve bu sınırlamalar oyunun tam potansiyelini kullanmak isteyen oyuncular için sorun oluşturabilir.

Bedava Clash Royale Hesapları: Faydaları Nelerdir?

Bedava Clash Royale hesapları, oyunu para harcamadan oynamaya imkan tanır. Bu da, oyuncuların oyun içinde daha fazla eğlenceli zaman geçirmelerini ve oyunun daha fazla kez oynanmasını sağlar.

Clash Royale nedir?

Supercell adlı oyun şirketi tarafından 4 Ocak 2016 tarihinde piyasaya sürülen ücretsiz, mobil ve strateji tabanlı bir kart oyunudur. Oyun şirketimizin bir önceki oyunu olan Clash of Clans da bu oyunda karakterlerinin çoğunu kullanıyor. İlk olarak Hong Kong, İsveç, Norveç, İzlanda, Finlandiya, Yeni Zelanda, Kanada, Danimarka ve Avustralya için iOS Platformu için yayınlandı. Clash Royale, Android uygulamalarına paket olarak sunuldu. 2 Mart 2016’da küreselleşti, yaygınlaştı ve herkes tarafından tanındı. Oyun piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra App Store ve Google Play Store’da beğeni toplayarak en çok indirilen ve en yüksek hasılat yapan oyun unvanını kazandı.

Clash Royale Ücretsiz mi?

Clash Royale tamamen ücretsizdir. İndirmek için App Store ve Google Play Store’u kullanabilirsiniz.
Clash Royale Nasıl İndirilir?
Oyunumuz Android ve iOS işletim sistemli Mobil cihazlarda oynanmaktadır.
Clash Royale için yaş sınırı var mı?
Oyunumuz 13 yaş ve üstü için uygundur. Ek olarak, bu uyarı Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşullarında belirtilmiştir. Dikkatlice inceleyebilirsiniz.

Clash Royale Nasıl Oynanır?

Oyunumuzda bize verdiği kartları kullanarak sahip olduğumuz üç kuleyi korumak asli görevimizdir. Toplam oyun süremiz 3 dakikadır ve süre sonunda iki oyuncunun kulelerinden en çok öldüren kazanır. Hiçbir oyuncu kuleleri yıkmayı başaramazsa, oyun berabere biter. Bazı sandık seviyeleri vardır: Tahta, Gümüş, Altın, Dev, Büyülü, Destansı, Süper Büyülü, Taç Sandığı, Efsanevi Kral ve Turnuva Sandıkları. 

Bu sandıklardan belli bir seviye ve miktarda karakter verir. İsterseniz seviyelerini yükseltebilirsiniz. Oyunda kartları 1’den 13’e çıkarabiliyoruz. Bu sandıklardan aldığımız kartlarla sekiz kartlık bir deste oluşturarak diğer oyuncularla savaşabiliriz. Rakiplerimizle Dostluk Savaşı yapabilir, dostlarımızla savaş kupaları biriktirebiliriz. Sıradan, destansı oyunda,

Clash Royale Sıradan Kartlar

Sıradan Kartlar, Seviye 1’den Seviye 13’e yükseltebileceğimiz kartlardır. Oyunda 28 tane var. Bunlar:

Slam, Kraliyet Paketi, Oklar, Top, Tesla, Havan, Goblinler, Şövalye, Elit Barbarlar, Barbarlar, Minyonlar, Mızraklı Goblinler, Dev Kartopları, İskeletler, İskelet Fıçısı, Muhafızlar, Yarasalar, Mahzenler, Ateş Ruhları, Bombacı ve Minion Paketi.

Clash Royale Nadir Kartlar

Yani Nadir Kartlar Seviye 3’ten Seviye 13’e yükseltilebilir. Sıradan kartlar gibi 28 parça var. Bunlar:

Yani Deprem, Kraliyet Domuzları, Şok Birliği, Buz Golemi, Bomba Kulesi, Ateş Topu, Dev, Yaban Domuzu Binicisi, Büyücü, Ramhead, İksir Golem, Felaket Kule, Goblin Kulübesi, Mega Minion, Üç Silahşör, Mezar Taşı, İksir Toplayıcı, Dart Goblin, Mini PEKKA bir Goblin Kafesi, Silahşör, Barbar Kulübesi ve Şifacıdır.

Clash Royale Destansı Kartlar

Yani Destansı Kartlar 6. Seviyeden 13. Seviyeye yükseltilebilir. 28 birim vardır. Bunlar:

Çok Dev Goblin, Top Arabası, Korumalar, Goblin Fıçısı, Dev İskelet, Cellat, İskelet Ordusu, Dondurma, Ayna, Klon, Yay X, Yavru Ejderha, Balon, Golem, Cadı, Elektro Ejderha, Duvar Kırıcılar, Kasırga, PEKKA, Nişancı , Avcı, Barbar Varili, Zehir, Öfke, Yıldırım, Kara Prens, Prens ve Elektro Dev.

Clash Royale Efsanevi Kartlar

Yani Efsanevi Kartlar Seviye 9’dan Seviye 13’e yükseltilebilir. Oyunda 18 efsanevi kart var. Bunlar oyunun en popüler ve değerli kartlarıdır. Bunlar:

Demek O Kütük, Balıkçı, Haydut, Madenci, Mezarlık, Kraliyet Hayaleti, Oduncu, Gece Cadısı, Yaşlı Cadı, Büyülü Okçu, Buz Büyücüsü, Prenses, Cehennem Ejderhası, Elektro Büyücü, Koç Binicisi, Mega Şövalye ve Laz köpeğidir.

Clash Royale Sandıklar

Yani Clash Royale’de aldığınız taç sayısına ve Turnuva savaşları hariç 1v1, 2v1 savaşlarda kazandığınız zafere göre sandıklar veriyor. Bu sandıkları kazanma şansımız değişiyor. Yani Bunlar: Gümüş Sandık, Altın Sandık, Dev Sandık, Büyülü Sandık, Efsanevi Sandık, Destansı Sandık, Mega Yıldırım Sandığı, Yıldırım Sandığı. Oyunda bu sandıklardan farklı sandıklar da bulunuyor. Örneğin gün içerisinde oyuna girdiğinizde bedava sandık size verilmektedir.

Clash Royale Sandalet

Oyunda aldığımız galibiyet sonucunda kupayı veriyor. Bu kupalarla arenaları atlıyoruz. Ne kadar çok kazanırsa o kadar çok kupa demektir. Arenaların adı ve sırası aşağıdaki gibidir.

 • Yani Eğitim Kampı: Oyun başlangıçtır.
 • So Goblin Stadyumu: 0-300 Kupa arası.
 • Kemik Çukuru: 300 – 600 Kupa arasıdır.
 • Yani Barbar Kase: 600 – 1000 Kupa arası.
 • Yani PEKKA’nın Oyun Evi: 1000 – 1300 Kupa arası.
 • Magic Valley: 1300 ile 1600 Kupa arasındadır.
 • So Builder’s Workshop: 1600-2000 Kupa arası.
 • So Royal Arena: 2000-2300 Kupa Arasında.
 • Frozen Peak: 2300 – 2600 Kupa arasıdır.
 • So Forest Arena: 2600 – 3000 Kupa arası.
 • Yani Domuz Dağı: 3000 – 3300 Kupa arasıdır.
 • Elektrik Vadisi: 3300 – 3600 Kupa arasıdır.
 • Çok Korkunç Kasaba: 3600 – 4000 Kupa arası.
 • Yani Efsanevi Arena: 4000 veya daha fazla kupamız olmalı.

Ayrıca Arena’ya atladığımızda oyun farklı kartlar açıyor ve sandıklardan alabiliyoruz, yani ligler, oyundaki tüm arenaları geçtikten sonra geçilir. Ve burada daha fazla rekabet var.


267 Yorum

  1. Tahir1907, Bedava Clash Royale Hesap arayanlar için açılan bu sitemiz size ücretsiz yardımcı olmak için hazır, mail adresinizi kontrol edin gönderildi.

  1. Uygar, Bedava Clash Royale Hesap arayanların gerçek sitesi burasıdır, hesaplar gönderildi.

  1. Muhammetcan, Bedava Clash Royale Hesap arayanlar için açılan bu sitemiz size ücretsiz yardımcı olmak için hazır, mail adresinizi kontrol edin gönderildi.

  1. Yusufsydn, Bedava Clash Royale Hesap arayanlar için açılan bu sitemiz size ücretsiz yardımcı olmak için hazır, mail adresinizi kontrol edin gönderildi.

  1. Hamza, Bedava Clash Royale Hesap sanırım şuan da kalmadı yarın siteye girin yeni hesaplar yüklenecek.

  1. HesapGnderinYok, Bedava Clash Royale Hesap bazen başkaları tarafından şifresi değiştirildiği için girmiyor olabilir yeni hesap gönderdim size.

  1. DoanYazc, Bedava Clash Royale Hesap için yapılan yorum için sağolun, ilgileniyorum şimdi.

  1. driseminDiner, Bedava Clash Royale Hesap çalışan güncel gerçek hesabı gönderiyorum.

  1. Anonymous, Bedava Clash Royale Hesap sorunsuz kullanabilmeniz için yardımcı olmak için hesabı gönderdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama