Bedava HesapOnline Oyun

Bedava Transformice Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Transformice Hesapları
Bedava Transformice Hesapları

Bedava Transformice Hesap

Bedava Transformice Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Transformice Hesaplar. Ücretsiz Transformice Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Transformice Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Transformice Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Transformice Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Transformice Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Transformice Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Transformice Hesap 2023 | Ücretsiz Transformice Hesabı

Bedava Transformice Hesapları Şifreler
frowning meaenwhile
resident despeerate
seed vomrer
shot revela2tion
bandanna sellg1
clatter tha4nkful
chain co3nsumer
jellied led44


Bedava Transformice Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Transformice PRO Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi April 14, 2024 )

Gussied
m1kA2GV86Jg
Earwig
H96Q310
Statuvolism
Ky1LjhyTXWP
Disport
j7p7hbsed78
Passimeter
A4Z75TCDmos
Stotious
t!XwN_DRKZS!R
Carbuncle
NVs898
Glockenspiel
rH621lU1lXK
Venerative
AP81LY69ASAH8LA
Vivacious
I6H8Y4W
Juggernaut
B5T3SL7
Hawsehole
XR88192KMY7N138
Toparch
4S9CW3T
Isothere
9Dl4VJ0q1AA
Bucoliast
lzysxj4937f
HighflownGerund
L3xEqj
Furuncular
A?JVA^A%Oi^oi
Noggin
gxDlfFipYeJwV
Poltroon
ijK19D4iPLj
GracesVex
j71d5t
Henpeck
ugi9qiy3cfq
ShorthandSerein
MN&Q_#LftxO!&
Coadjutor
5j0M6m
UnfounSalve
gzv18b3ohr5
Claptrap
4wyCfAqvcqY
Crunging
D3E6CZ60908N1Y0
Superfluous
NT-vawpin+fOt
RiberNodose
88XKA2VLZA7F3HC
Pacable
YTOKRJeN
Kismet
0786R3
Solenoid
6tKxvxp04RK
bedava hesap

Bedava Transformice Hesapları: Ücretsiz Transformice Hesap

Transformice, internet üzerinde oynanabilecek birçok oyun arasında en popüler oyunlardan biridir. Oyun, bir farenin diğer farelere mamaları taşıması gerektiği bir platform oyunudur. Oyun, çok sayıda oyuncunun aynı anda oynayabildiği, rekabet içeren ve eğlenceli bir oyundur. Ancak, oyun oynayabilmek için bir hesap gereklidir ve bu hesabın maliyeti oyuncuların cebinden çıkar.

Bu nedenle, bedava Transformice hesapları arayan oyuncular için mükemmel bir haberimiz var. Aşağıdaki yollarla bedava hesapları elde edebilirsiniz.

Bedava Transformice Hesapları Nasıl Elde Edilir?

 1. Forumlar: Transformice oyununun resmi forumları, oyuncular tarafından paylaşılan bedava hesapları bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, forumlarda oyuncular arasında hesap takası veya satışı yapılabilir.
 2. Online İndirme Siteleri: Birçok online indirme sitesi, bedava Transformice hesapları sunmaktadır. Ancak, bu sitelerin güvenilirliği konusunda dikkatli olunmalıdır çünkü bazı siteler virüs içerebilir.
 3. Sosyal Medya Grupları: Transformice oyununun hayranları tarafından oluşturulan sosyal medya grupları, bedava hesapları bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, bu gruplarda oyunlar arasında hesap takası yapabilirsiniz.
 4. YouTube Kanalları: Birçok YouTube kanalı, bedava Transformice hesapları vermektedir. Bunun yanı sıra, bu kanallar oyun hakkında video ve rehberler sunabilir.

Bedava Transformice Hesaplarının Avantajları

 1. Ücretsiz Olması: Bedava Transformice hesapları, oyun oynamak için para ödememenizi sağlar. Bu, oyun oynamak isteyen ancak para ayıramayan oyuncular için mükemmel bir fırsattır.
 2. Rekabet: Bedava hesaplar sayesinde, diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bedava Transformice PRO Hesap

Şaman faresi olan kişilerin bazı özel güçleri vardır ve görevleri diğer oyunculara yardım etmektir. Piyasada ilk kez 2015 yılında popüler hale geldi. Google’ın trendlerine giren oyun, kısa sürede birçok aktif oyuncuya sahip olmuş ve yıllara rağmen aktif oyuncu kitlesini korumayı başarmıştır.
Oyunun bir diğer güzel özelliği de afk insanları engellemek için yapılan sistemdir. 30 saniye hareketsiz kalan kişi ölür, 10 dakika kalırsa oyundan çıkarılır. Şaman faresi her turun başında ölürse, 20 saniyeye düşer.

Transformice’s Story

Transformice Ücretsiz Hesaplar 1 Mayıs 2010 tarihinde yayınlanan oyun, Ateller 801 firması tarafından yapılmış ve yayınlanmıştır. İlk çıkışında istenilen performansı yakalayamayan oyun, 2013 yılı gösterildiğinde kademeli olarak seyirci kazandı. Daha sonra 2014 yılı gösterildiğinde binlerce oyuncu artık Transformice Bedava Hesapları biliyor ve oynuyorlardı. Ana zirvesi 2015’te gerçekleşti.

Google trendleri listesinin üst sıralarında yer alan oyun ilk olarak Adobe Flash Player ve BoX2D ile geliştirildi. Tarayıcı üzerinden oynanan oyun popülerlik kazanınca, yapımcı şirket de oyunu Steam’e taşıdı.
Transformice Bedava Hesapları için her şey yolunda giderken, bir gün oyunun tüm dosyaları çalındı ​​ve yan oyunlar oluşturuldu. PVP sunucular üzerine kurulan oyun bir süre sonra unutulmuş ve yavaş yavaş kütlesini kaybetmiştir. Bunlara rağmen oyunun hala hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var.

Transformice Nasıl Oynanır?

Hemen hemen her platformda oynayabileceğiniz oyunu tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz gibi apk olarak indirip Android cihazlarınızda da oynayabilirsiniz. Steam’de piyasaya sürüldükten sonra oyunu birçok alanda oynamak mümkün oldu. Tarayıcıda oynamak istiyorsanız, yapmanız gerekenler sırasıyla;

 • Öncelikle buraya tıklayarak oyunun web sitesine gitmeniz gerekiyor,
 • Siteye girdikten sonra önünüzde flash uyarı belirecektir. Buna izin vermelisin
 • o zaman bir hesap oluştur demeli ve gerekli bilgileri girmelisin,
 • Daha sonra oluşturduğunuz hesapla giriş yapabilirsiniz,
 • Giriş yaptıktan sonra, bir sunucu seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu Steam’de oynamak istiyorsanız buraya tıklayarak Steam adresine gidebilirsiniz. Ayrıca forum özelliği ile yöneticilere ve oyunla ilgilenen ekibe ulaşmak oldukça kolay. Bulduğunuz herhangi bir sorun veya hata için forum aracılığıyla kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca Transformice Free Hesapları için bir hesap oluşturmak istemiyorsanız, oyuna ziyaretçi olarak erişebilirsiniz. Oyunu kayıt olmadan oynamak da mümkündür. Ayrıca oyunun tamamen Türkçe olduğunu da göreceksiniz.

Transformice Mağazası Nasıl Kullanılır?

Transformice Free Accounts mağazasından oyun içi para veya gerçek para satın almak mümkündür. Fareniz için birçok farklı kıyafet satın alabileceğiniz bu mağazadan oyun içi para da satın alabilirsiniz. Her turda bir lider olarak, oyun parasını hızlı bir şekilde artırabilirsiniz. Gerçek parayla çilek satın almak ve para biriktirmeden alışveriş yapmak da mümkün.

Transformice PVP Sunucuları nedir? Nasıl Katılırım?

Transformice Free Accounts ^ küçük ve sevimli bir oyun olmasına rağmen hackerlar tarafından hedef alındı ​​ve tüm oyun dosyaları çalındı. Bu oyun dosyaları kısa sürede internete yayıldı ve PVP adı verilen basitleştirilmiş oyunlar piyasaya sürüldü. Oyunun hile kodları da beraberinde geldi. Çilek hileleri mümkün hale geldi.

MiceForce adlı PVP sunucusu, en aktif oyunculara sahip Transformice Free Accounts sunucusu olarak bilinir. Alternatif olarak, HugMice, ColdMice, AisMice ve SuperMice oynayabilirsiniz. Bu sunuculara İnternet üzerinden kolayca erişebilir ve oynayabilirsiniz.

Transformice Command List

Oyunun bir diğer sevimli kısmı da komut listesi. Oyun, bazı komutlar yazarak bazı özellikleri görmemizi veya yapmamızı sağlar. Bu komutlar aşağıdaki gibidir;
/ Değişim odadan odaya,
/ zerre başlıkları görmek için
değişiklik başlığına zerre başlık adını,
/ ban oyuncu ismi bir oyuncu tekme oylama başlatmak için,
/ görünüm profili, profil
, arkadaşlar eklemek arkadaşı
/ rank kontrol sıralamasının
dans etmek / dans,
Gülmek / gülmek,
Ağlamak / ağlamak,
Bir öpücük / öpücük göndermek
/ eğitim ve yardım için öğretici.

Transformice Shaman nedir?

Yeni başlayanların kafasını en çok karıştıran sistem olan şamanizmden detaylı olarak bahsetmeliyiz. Yani yeniyseniz ve kendi farenizi bile zar zor kontrol ediyorsanız, şaman olmak kolay olmayacak. Yani kısa sürede öğrenebileceğiniz bu sistemin özellikleri şu şekildedir;

 • Space tuşuna basarsanız panoları ve kutuları görünmez hale getirirsiniz,
 • B tuşuna basarsanız, ortak noktası sabit olan bir tahta yaparsınız ve bu tahta bir tekerlek gibi dönebilir,
 • V ile sabit bir tahta yapın, ancak onu desteklemelisiniz, siz
 • C ile sabitlenmiş tahtaya ilave ahşap ekleyebilir,
 • N Bununla sabit bir tahta eklersiniz ancak motorludur ve çok hızlı hareket eder, siz
 • rotayı Z ve X ile değiştirebilir.

Transformice Maps

Oyunda bir çok farklı harita bulunuyor ve bu haritalar normal ve zor olmak üzere ikiye ayrılıyor. Ödüller, ustalaşarak öğrenebileceğiniz haritalarda da farklılık gösterir. Oyunda kendi haritanızı da yapabilirsiniz. Oyunda üç harita türü var. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Çok sarı Peynir Haritaları: Yani bu haritalar normal odalarda bulunur ve size klasik görevler sunar. Peyniri al ve eve götür. Yani oyuna yeni başladıysanız, burada oynamalısınız. Diğer odalarda zor anlar yaşarsınız.

Çok mor Peynir Haritaları: Normal odalarda bulunmayan bu haritalar, sadece eğitim kampı odalarında mevcut ve oynaması gerçekten çok zor. Bu yüzden yeni başladıysanız oyuna girmenizi önermiyorum.

Çapraz İşaretli Haritalar: Mor peynir haritalarından bile daha zor olan bu haritalar, oyundaki en üst noktadır. Yani Survivor odalarındaki bu odalarda amaç hayatta kalmaktır. Yani şamandan kaçarak hayatta kalmalısınız. Yeni oyuncuların da bu haritalara girmesini önermiyorum.

Transformice Kabilesi (Klan) Sistemi

Yani Transformice Free Accounts oyunu diğer oyunlar gibi lonca sistemini de içeriyor. Yani 500 peynir vererek bu kabileyi kurabilir ve diğer oyuncuları davet edebilirsiniz. Onlarla sohbet edebilir, hangi odalarda olduklarını görebilir ve başkan faresinin verdiği görevleri yerine getirebilirsiniz. Yani kabile evinizi kurarak veya bir kabileye katılarak oyunu daha da sevimli ve güzel hale getirmeniz mümkün.


68 Yorum

  1. Vine, Bedava Transformice Hesap yorum için sağolun ama suan hesap kalmadı yarın tekrar bakın siteye.

  1. rock, Bedava Transformice Hesap konumuza yaptığınız yorum için sağolun hemen hesabı adresinize yolluyorum.

  1. Emress, Bedava Transformice Hesap arayanların gerçek sitesi burasıdır, hesaplar gönderildi.

  1. Emress, Bedava Transformice Hesap güncel hesap sitemize yazdığınız için teşekkür ederim, hemen yardımcı oluyorum size.

 1. MERHABA BEDAVA HESAP ALABİLİRMİYİM RASTGELE KÜRKLÜ OLURSA SEVİNİRİM İNSTAGRAM arda_uzun_37 <3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama