Bedava HesapOnline Oyun

Bedava Tanki Online Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Tanki Online Hesapları
Bedava Tanki Online Hesapları

Bedava Tanki Online Hesap

Bedava Tanki Online Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Tanki Online Hesaplar. Ücretsiz Tanki Online Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Tanki Online Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Tanki Online Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Tanki Online Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Tanki Online Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Tanki Online Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Tanki Online Hesap 2023 | Ücretsiz Tanki Online Hesabı

Bedava Tanki Online Hesapları Şifreler
qgibs2on aramayer
delfinfa90 jenajacobson
hallosco mohrjake
koepbaby gorczanysamir
timmothy24 angelitajohnson
iskiles anissastreich
maeganlang jackson99
heidi71 emmanuelschumm

Bedava Tanki Online Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Ücretsiz Tanki Online Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi May 23, 2024 )

Bloviate
iwzXu95346p
Nautch
7Y93VTUYNCFRL3G
KashmarFizz
NLQ331
Prestigiator
7086O5Q7PB2D0C2
ZhoogWigwam
OW760RZ
Ironless
TfaMA%+f?V+tg
Bagging
FRWAB3NE
Napiform
S7L3XL76PR5UQNP
MaanPlacet
suetiS@$jtwWp
Shofarmob1806
XPoe8R
Dodecahedron
762w3q4hu01
Circumaviate
QZY02M3
Babushka
1guwqg26ohd
Morionner2000
OrY3wx6t4tp
Anemone
XrVA&zfXd&_nM
Maverick
5s6x2juy20q
Cantankerous
2YqMbg4BtBd
Kyrielle
BBCD57S93ROD851
Diplograph
cu44619a03m
Tenebrific
GNCquK
Brannigan
BOAmBc
Bellwether
3ey31bq1hry
Comitatus
PNCWOvCICasQA
Hobbledehoy
li3to34h68y
Euonymsin4
4CKB53XS6502FG7
Fiddlesticks
g3z6cof395l
Blockhead
jJ=juBqmLidE
Addititious
s0tm4v96f7i
Grithter_10
c3fygn0xrm9
BrucieFerox
HK8G02E4G449ND0
Scofflaw
Mx5uBqE3
bedava hesap

Bedava Tanki Online Hesapları: Ücretsiz Tanki Online Hesap

Tanki Online, online bir tank savaşı oyunudur. Oyuncular, tanklarını kontrol ederek rakiplerine karşı savaşırlar ve farklı görevleri yerine getirmeye çalışırlar. Oyun, ücretsiz olarak oynanabilir ancak oyun içi özelleştirmeler ve ek özellikler için para harcanması gerekir.

Ancak, birçok oyuncu için para harcamak istemeyebilir veya oyun içi özelleştirmeleri almak için yeterli para bulunmayabilir. Bu nedenle, bedava Tanki Online hesapları aramaktadırlar.

Bedava Tanki Online hesapları, oyuncuların para harcamadan oyun içi özelleştirmeleri almasına olanak tanır. Aşağıdaki listede en iyi bedava Tanki Online hesaplarını bulabilirsiniz.

1. FreeTanki

FreeTanki, en popüler bedava Tanki Online hesabıdır. FreeTanki, kullanıcılara bedava premium özellikler sunar ve aynı zamanda oyun içi para verir. FreeTanki hesabı ile, oyuncular bedava para, bedava ekipman ve bedava tank eklemeleri kazanabilirler.

2. TankiX

TankiX, bedava Tanki Online hesabı sunan bir başka platformdur. TankiX, kullanıcılara bedava premium özellikler sunar ve aynı zamanda oyun içi para verir. TankiX hesabı ile, oyuncular bedava para, bedava ekipman ve bedava tank eklemeleri kazanabilirler.

3. TankiOnlineHack

TankiOnlineHack, bedava Tanki Online hesabı sunan bir başka platformdur. TankiOnlineHack, kullanıcılara bedava premium özellikler sunar ve aynı zamanda oyun içi para verir. TankiOnlineHack hesabı ile, oyuncular bedava para, bedava ekipman ve bedava tank eklemeleri kazanabilirler.

Bu üç platform, bedava Tanki Online hesapları arayan oyuncular için en iyi seçeneklerdir. Her platform, farklı özellikler sunar ve her platforma üye olmak için farklı yollar vardır. Ancak, her üç platform da oyunculara bedava premium özellikler sunar ve oyun içi para verir.

Tanki Online nedir?

Tanki Online, web tarayıcıları ve Steam’de oynanan ücretsiz bir video oyunudur. Yayın tarihi 4 Haziran 2009’dur. AlternativaPlatform, oyun şirketi tarafından oluşturulmuştur. PvP Battle arenaları ve dünyanın her ülkesinden oyuncuların oynadığı bir MMO Shooter oyunudur. Oyunumuzda dört Mod bulunmaktadır: Takım Ölüm Maçı, Bireysel Ölüm Maçı, Bayrak Yarışı ve Kontrol Noktalarını Ele Geçirme. Oyunda elde ettiğiniz başarılarla Tanki Online parası “Crystals and Tankoiler” alabilirsiniz. Bu paralarla tankınızın gövdesini, koruyucusunu, silahını ve görüşünü geliştirebilirsiniz.

Ayrıca e-spor gibi aktiviteleri de destekliyorlar. Ayrıca oyunda belirli Turnuvalar düzenlenir ve bunun sonucunda ödüller verilir. Hatta buraya girdikten sonra kendi turnuvanızı https://www.game.tv/tr/find-tournaments/-tanki-online-tournaments oluşturabilir, sağdaki “Kendi Turnuvanızı Oluşturun” düğmesini tıklayıp gerekli olanı yapabilirsiniz. ayarlamalar. Dünyanın her yerinden oyuncularla savaşabilirsiniz.

Tanki Online Özellikleri nelerdir?

Öldüğünüzde, anında yeniden doğarsınız, bu yüzden sürekli bir savaşın içinde olacaksınız.

Ustalaşmak ve kolayca rütbenizi yükseltmek için dört oyun modundan birini seçebilirsiniz.

Güçlendirmeler ile tankınızı rakibinizden daha yüksek bir seviyeye getirebilirsiniz. Rakibinizin sizden korkmaması için hiçbir sebep yok.

Dünyanın her yerinden insanlara katılabilir ve onlarla savaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı ekleyerek onlarla oynayabilirsiniz.

Tanki Online Nasıl İndirilir – Kayıt Olun?

Tanki Online’ı web sitelerinden veya Steam üzerinden indirebilirsiniz. Web sitelerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Oyuna kaydolmak için açılan bağlantılarda “Oyna” butonuna basıyoruz. Ardından, görünen yerde “kullanıcı adı ve şifre” girmenizi ister. Facebook – Google hesaplarımızı kullanarak da giriş yapabilirsiniz.

Tanki Online Sıralama Sistemi nedir?

Sıralamalar, toplam deneyim puanlarından ziyade oyuncuların oyundaki başarısını, deneyimlerini gösteren bir kavramdır. Tanki Online’daki rütbeler de gerçek askeri rütbelere dayanmaktadır. Toplamda 30 farklı rütbe var. Bunlar sırasıyla:

Çok Yeni üye
Çok Özel Oyuncu
Özel
Çok onbaşı
Yani Onbaşı Usta

Çavuş

Yani astsubay çavuş
Çavuş
Başçavuş
Yani Başçavuş 2
Yani Yetkili Memuru 1
Emri Memuru 2
Yani Yetki Memuru 3
Yani Arama Emri Memuru 4
Üçüncü Teğmen

Teğmen

Teğmen
Yani Kaptan
Majör
Teğmen albay
Yani Albay
Tuğgeneral
So Major General
Öyleyse Korgeneral
Genel Sıra
Yani Mareşal 1

Mareşal 2

Yani Komutan
Çok genel
Efsane
Yani Efsane rütbesine ulaştığınızda, Efsane 2, Efsane 3 olarak sınırsız şekilde devam eder. Efsanede her kademe için 200.000 tecrübe puanı gerekmektedir.

Tanki Online Sistem Gereksinimleri nelerdir?

Yani hemen hemen her sistem oyunumuzu kolayca kaldırabilir. Sistem gereksinimlerini sunarken iki kısma ayırmıştır. Bunlar Windows ve Mac OS X içindir.


14 Yorum

    1. li, Bedava Tanki Online Hesap için yaptığınız yorum için teşekkürler, mail kutunuzu kontrol edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama