Bedava HesapMobil Uygulama

Bedava Spotify Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Spotify Hesapları
Bedava Spotify Hesapları

Bedava Spotify Hesap

Bedava Spotify Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Spotify Hesaplar. Ücretsiz Spotify Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Spotify Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Spotify Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Spotify Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Spotify Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Spotify Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Spotify Hesap 2023 | Ücretsiz Spotify Hesabı

Bedava Spotify Hesapları Şifreler
[email protected] K7CweGpn
[email protected] nlcCzicQ
[email protected] 99jyw7f53j
[email protected] Lb22U7x3
[email protected] wll5vk2mp0q65
[email protected] 0zj176v260
[email protected] 1gn7PPQMia9nEYpZp
[email protected] 7v14DYN7


Bedava Spotify Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

 

Ücretsiz Spotify Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi May 23, 2024 )

Y942948A51255
9BNBX599KWUX0
4c7c259oh262jbx0
i5hwl8c50fgig782
XM8LtHrZG8?*xy
6sG7Y7121eh0
fJr0n9bJ4kG5
2jLiTXJiAy5j
Y5GbcLca528i
w08wa6h02u5e0r5
7DFP3J2261L79
4YrS37EXvNg1
I*r9sKZQ8+p!Qm
l7u303ry523bdzku
k4b0hd1c7302sv3v
83w8wdaqi11g116
y74kwwb1dvc4m3o
8YQNEDPUGD36O
bc9029r76p9q6ze
5AN0ft6BiAEc
59wr5uxg29gd13ei
x*kWc3kBkI%%0l
7sUZbnjbIh9=@u
bedava hesap

Bedava Spotify Hesapları: Ücretsiz Spotify Hesap

Spotify, müziğin keyfini çıkarmanın en popüler yollarından biridir. Ancak, ücretli bir abonelik gerektirir ve bu, bazı kullanıcılar için uygun olmayabilir. Bununla birlikte, bedava Spotify hesapları bulmak için birçok yol vardır. Bu makalede, en iyi yolları ve alternatifleri göstereceğiz.

Spotify Ücretsiz Deneme

Spotify, bir kez ücretsiz bir deneme süresi sunar. Bu deneme süresi, genellikle 30 gündür ve sınırlı erişim sunar. Ancak, bu süre sonunda ücretli abonelik gerektirir. Ücretsiz deneme süresi, Spotify’ı ücretsiz olarak deneyebilmeniz için iyi bir fırsattır.

Bedava Spotify Hesapları İçin Kullanılan Hileler

Bazı kullanıcılar, bedava Spotify hesapları bulmak için hileler kullanırlar. Ancak, bu hileler genellikle güvenli değildir ve Spotify’ın kullanım koşullarına aykırıdır. Ayrıca, hesabınızın yasaklanma riski de vardır. Bu nedenle, bu yolları kullanmamanızı öneririz.

Spotify Alternatifleri

Spotify dışında birçok müzik platformu bulunur. Bunlar arasında en popüler olanlar şunlardır:

  • Apple Music
  • Google Play Müzik
  • Amazon Music
  • Tidal

Bu alternatifler, ücretli abonelik gerektirirler ve Spotify’a benzese de, farklı özelliklere sahip olabilirler. Bunlar arasında dolaşarak, en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bedava Müzik İndirme Siteleri

Bedava müzik indirme siteleri, Spotify gibi müzik dinleme platformlarına alternatif olarak kullanılabilir. Bunlar arasında en popüler olanlar şunlardır:

  • Soundcloud
  • Bandcamp
  • YouTube

Bedava Spotify Hesap – Spotify Nasıl Kullanılır?

Öncelikle birçok platformda olduğu gibi Spotify’da da bir hesap açmanız gerekiyor. Bunu web sitesinde veya uygulama içinde yapabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar bu tür listeler hazırlayabilir ve bir Youtube kanalını takip ediyormuş gibi takip edebilir, dilediğiniz zaman o listeden müzik dinleyebilirsiniz. Beğendiğiniz şarkılara, sanatçılara ve albümlere uygulamanın sol kısmından ulaşabilirsiniz.

Yine sol üstte bulunan “Giriş” bölümüne, “Göz At” bölümüne ve “Radyo” bölümüne ulaşabilirsiniz. Göz at bölümünde birçok kategori tarafından karşılanacaksınız, burada ruh halinize göre kategorilere girebilir ve güzel bir çalma listesi bulabilirsiniz. Oynatma listeleri ve oyun kategorileri bile var. Örneğin, League of Legends’ın bile burada bir kanalı var.

Spotify Ücretli mi?

Şimdi Spotify ikiye bölünmüş durumda, bundan önce konuşsam daha iyi olur. Bir bilgisayarda kullanırsanız, Spotify Ücretsiz Hesabı’nda istediğiniz kadar şarkıyı değiştirebilirsiniz , ancak yine reklamlar dahildir. Cep telefonunda kullandığınızda, ücretsiz hesabınıza atlama konusunda bir sınır vardır. O zaman bunu atlayamazsınız ve Spotify Ücretsiz Hesabı’nın açtığınız çalma listesinden rastgele hangi çaldığını dinlemeniz gerekir.

Ücretli üyelik alırsanız hem bilgisayarınızda hem de mobil cihazınızda aynı hesabı kullanabilir, reklamları dinlemeden istediğiniz kadar şarkıyı atlayabilirsiniz. Ayrıca, normal bir hesap üzerinden mobilde bir oynatma listesine girdiğinizde, sıraya göre değil, rastgele oynatıldığını belirtmeme izin verin.

Ücretli üyeliğe gelince, uygulamanın sağ üst köşesinde profil adınızın hemen yanında bir “Yükselt” seçeneği vardır. Buna tıklayarak hesabınızı 17.99 TL ücretli üyeliğe geçirebilirsiniz. Ayrıca ilk 1 ay ücretsizdir. Daha sonra reklamları dinlemekten kaçınabilir ve istediğiniz kadar şarkıyı atlayabilirsiniz.

Spotify Nasıl İndirilir?

Yani Spotify’ı bir bilgisayarda kullanacaksanız siteye gidebilir ve uygun Windows / Mac veya Linux sürümünü indirebilirsiniz. Ayrıca Windows 10 kullanıyorsanız, Microsoft Store’dan da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Onun dışında. Yani Spotify’ı mobil cihazda kullanacak arkadaşlar, Android kullanıyorlarsa uygulamayı Google Play Store’dan edinebilirler. Böylece iOS cihaz sahipleri bu uygulamaya App Store’dan erişebilir ve ücretsiz olarak indirebilir.

Spotify Çoklu Hesabı Nasıl Kullanılır?

O yüzden Spotify bizim için güzel paketler hazırladı. Yani öncelikle iki kişiyi kullanacak arkadaşlar için bir “Duo” paketi var. Özellikle çiftler için uygun olan bu paketi alabilirsiniz. Aylık 23,99 TL’ye ilk ay ücretsiz.

Yani aile paketinde toplamda 6 kişiye kadar kullanabilirsiniz. Böylece çocuğunuz için sansürsüz müziği bile engelleyebilirsiniz. İlk ay da ücretsiz olan bu paket aylık 26,99 TL.

Öyleyse en iyi pakete geçelim. Yani 17.99 TL bile sizin için çok fazlaysa ve üniversite öğrencisiyseniz Spotify size müjdeli bir haber veriyor. Sadece tek kişi tarafından kullanılabilen bu paketin premium üyelikten hiçbir farkı yoktur. Yani tek fark, üniversite öğrencisi olduğunuzu teyit etmek karşılığında aylık 8,99 TL’ye alabilmenizdir. Ayrıca diğer paketler gibi ilk ay da ücretsizdir.

Spotify nedir? Spotify Ücretsiz Hesabı

So Spotify: Warner Music Group, Sony, EMI, The Orchard ve Universalin gibi bağımsız plak şirketlerinden oluşturuldu. Bu yüzden aylık abonelik sistemi ile sınırsız müzik ve podcast dinlemeye izin veren bir Dijital Müzik Platformudur. Uygulamadaki müziğe şarkı adı ve stili, albüm adı, sanatçı adı olarak erişebiliriz. Dolayısıyla sistem Windows, Mac OS X, iOS ve Linux işletim sistemlerine sahip bilgisayarları destekler. Bu yüzden Android, Windows Mobile, iOS, Symbian, işletim sistemlerine mobil veya taşınabilir cihazlar olarak erişim sağlar.

Spotify Nasıl Kullanılır? Spotify Ücretsiz Hesabı

Uygulamamızın kullanımı çok kolaydır. Önce cihazımıza indiriyoruz. Üyeliğimiz varsa giriş yaparız, yoksa kayıt oluruz. Kaydolduktan sonra isterseniz Facebook ile senkronize edebilirsiniz. Bu özellik ile arkadaşlarınızın hangi müziği ve stili dinlediğini kolayca öğrenebilirsiniz.

Sol üstteki menü düğmesine basabilir ve “Göz Atma” bölümünden size gösterilen müzik tarzlarından birini seçebilirsiniz. Ana sayfaya geri dönen Spotify, bize her hafta yenilenen farklı Albümler sunuyor. Onları takip ederseniz, Oynatma Listelerinize ulaşacaklar. “Shuffle Play” düğmesine basarsanız, herhangi bir listeyi karışık olarak çalmaya başlar.

Spotify Ücretli mi?

Spotify size ücretsiz olarak sınırsız müzik dinleme imkanı sunar, ancak aslında ücretlidir. Ödeyeceğimiz normal bir ücret sayesinde müziğe müdahale eden reklamlardan kurtulmak mümkün. Örneğin Premium Hesapta, beğendiğimiz herhangi bir şarkıyı bir özellik olarak çevrimiçi indirme fırsatına sahibiz. Spotify bize 3 abone olma fırsatı sunuyor: Spotify Premium, Spotify Aile Hesabı, Spotify Öğrenci Hesabı.

Spotify Premium

Bu versiyonda düzenli olarak aylık bir ücret ödüyoruz. İlk ay deneme ayı olup sonrasında aylık 17,90 TL’dir. Özellik olarak istediğimiz şarkıyı atlayıp telefonumuza indirebiliyoruz. Ayrıca reklamları tamamen engeller.

Spotify Aile Hesabı

Böylece bu sürümü aile üyelerinizle veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Yani bu planda aylık 26,90 TL ücret ödememiz gerekiyor. Özellikler açısından Premium ile aynı özelliklere sahiptir.

Spotify Öğrenci Hesabı

Yani Spotify, öğrencilere büyük önem veren bir uygulamadır. Yani bir Üniversitede aktif olarak okuyorsanız, size% 50 indirimli bir Premium hesap sağlayacaktır. Bu indirimden yararlanmak için SheerID isimli platforma öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir belge yüklemeniz yeterli.


162 Yorum

    1. ahmet, Bedava Spotify Hesap için yapılan yorumu değerlendirdim ve sana şuan mailine gönderiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama