Online Oyun

Bedava Growtopia Hesapları | (Güncel Liste)

Bedava Growtopia Hesapları
Bedava Growtopia Hesapları

Bedava Growtopia Hesap

Bedava Growtopia Hesap | paylaşım sitesi. Aktif gerçek Bedava Growtopia Hesaplar. Ücretsiz Growtopia Hesapları senin için paylaşıyoruz. Para ödemeden istediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi kullanın. Sitemiz sizden para istemez bütün Bedava Growtopia Hesaplar ücretsizdir. Aşağıda ki bütün kullanıcı ID ve Şifreleri deneyin eğer hesaplar çalışmaz ise hesap oluşturucu aracını kullanın bu araç size anlık hesap almanızı sağlar.

Lütfen aldığınız hesapların şifrelerini değiştirmeyin, paylaştığımız bütün hesaplar bizim ve kullanıcıların paylaştığı Bedava Growtopia Hesaplardır. Sitemiz günlük olarak bütün hesapları otomatik yeniler ve kullanılmamış aktif çalışan Ücretsiz Growtopia Hesapları paylaşır yani her gün güncel Bedava Growtopia Hesap paylaşılır. Eğer hesaplar çalışmıyorsa 24 saat sonra tekrar sitemizi ziyaret edin inanın yeni aktif çalışan ücretsiz Growtopia Bedava Hesaplar seni bekliyor olacak.

Bedava Growtopia Hesap 2023 | Ücretsiz Growtopia Hesabı

Bedava Growtopia Hesapları Şifreler
owen69 blanca62
rosina quitzonchristop
justinebogisich xgreenfelder
nehamaggio morris52
rippinowen agustin65
dheathcote sonia63
stoltenberg halvorsonfiliberto
lilyan72 sonya36parisian


Bedava Growtopia Hesapları Oluşturucu
bedava hesaplar
0%
Oluşturucuyu başlatmak için paylaş!

Ücretsiz Growtopia Hesapları ( Son Güncellenme Tarihi May 23, 2024 )

Flummox
TO$yUBQt*lGvv
Paracme
JJE04Q09X1RIS74
Orotund
P9001ZkV
Obsequious
887SM8O85hu
Anemone
LRVOFB6
MagdamWight
VoJGhW#+ZLf-c
Pellmell
iWjtwCJk-@iFk
BlindPig
7JDSJRQ
Spintherism
VQUOZI9
Bodewash
A8o32VOQ
Hormone
rsivmbXCJ@^SY
Codbo2pMaven
s53Oil4clNJ
Backspang
58M15dEK
RositDirf
t9wyj0jp42x
Epistemology
1AB7GYFYZC2YBX8
Ricochet
5EDPKO15K894H8S
Railophone
12u4o4xwi2s
Legerity
yw508D10
EleusSnafu
700HX3YHCP9MB7Y
KashmarWigwam
b6Zcg93m
Burmeisteria
kfnmpy9d024
Terrazzo
nfbCI4cN
Scaramouch
T3IG1W3D79975A3
Wordplay
iLqMczDy?CJ+*
Zeitgeist
2ZIa7U0xk03
ZhoogGirdle
5Yox00M8
Pushful
Q4ECMX5O2FDACIV
PacerHaft
DkTtoGFeQ$Iz-
Desperado
E1A54530W823HQJ
Haptometer
TWXiR@=$KyLdi
HallbrotAblaut
fA332y
bedava hesap

Bedava Growtopia Hesapları: Ücretsiz Growtopia Hesap

Growtopia, popüler bir mobil ve PC oyunudur ve çok sayıda oyuncu tarafından severek oynanır. Ancak, oyunun çeşitli bölümleri ve özellikleri için ekstra öğelerin satın alınması gerekir. Bunun yerine, birçok oyuncu, ücretsiz bir Growtopia hesabı aramaktadır.

Bu makalede, en iyi kaynakları ve nasıl bulabileceğinizi açıklayacağız. Ayrıca, nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair ipuçları da sunacağız.

Ücretsiz Growtopia Hesapları: Doğru Kaynakları Bulun

Ücretsiz Growtopia hesapları bulmak için birçok yol vardır ancak hepsi güvenli ve doğru değildir. Aşağıdaki kaynaklar, güvenli ve doğru hesaplar bulmanıza yardımcı olacaktır:

 1. Forumlar: Birçok oyun forumu, ücretsiz Growtopia hesapları hakkında bilgi veren kullanıcıları barındırır. Bu forumlardan birine kaydolun ve aradığınız hesapları bulmak için tarama yapın.
 2. Reddit: Reddit, ücretsiz hesaplar hakkında birçok tartışma ve paylaşım yapan bir platformdur. Growtopia subreddit’ine gidin ve aradığınız hesapları bulmak için tarama yapın.
 3. YouTube: Birçok YouTuber, ücretsiz hesaplar vermeyi veya nasıl bulunacağını anlatmayı içeren videolar yapar. YouTube’u kullanarak arama yapın ve sizin için uygun olan videoları bulun.

Nelere Dikkat Edilmeli: Güvenli Bir Ücretsiz Growtopia Hesabı Bulun

Ücretsiz hesaplar bulurken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair aşağıdaki ipuçları size yardımcı olacaktır:

 1. Güvenliğinizi koru: Hiçbir zaman hesap bilgilerinizi paylaşmayın veya başka bir kişinin size verdiği bilgileri kullanmayın. Ayrıca, hesabınızı güvenli hale getirmek için bir şifre belirleyin.

Growtopia Nasıl Oynanır?

Yani Growtopia Ücretsiz Hesaplar, oynanış açısından kolay ve eğlenceli bir oyundur. Ağaçtan neredeyse her şey yetiştirilebilir. Bu mmo sandbox oyununda tohumlar. Oyunda gol yok. Öyleyse, epik görevler var. Karşılığında yerine getirilebilir ve başarılar elde edilebilir.

Yeni bir oyuncu oyuna girdiğinde, bazı ipuçlarının olduğu bir kitap envanterine düşecektir.

Oyuncular oyuna iki basit araçla başlar: blokları kırmak ve delmek. Ayrıca eşyalarını özelleştirmesi ve değerlerini değiştirmesi için bir anahtar verilir.

Bedava Growtopia Hesap

Kullanıcı eğitimini tamamladıktan sonra başka bir dünyaya gider. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için Başlangıç ​​dünyasına gönderilir.

Her oyuncu farklı oyuncuların dünyalarını ziyaret edebilir veya kendi dünyalarını yaratabilir. Growtopia Ücretsiz Hesaplardaki tüm dünyalar, bazı dünyalar dışında (örneğin TINY dünyası) aynı boyuttadır.

Oyuncular blokları kırabilir veya inşa edebilir. Böylece bloklardan elmas (değerli taş) veya tohum alabilirler; Tohum ekebilir veya ağaç hasat edebilirler. Dolayısıyla, birisi kendi dünyasını veya herhangi bir alanı kilitlediyse, oyuncular bu etkinlikleri orada gerçekleştiremezler.

Growtopia’da Nasıl Kilitlenir?

Her oyuncu farklı büyüklükteki kilitler sayesinde istediği bölgeyi koruyabilir.

10 kare (Küçük Kilit)
50 kare (Big Lock)
250 kare (Büyük Kilit)
tüm dünya (World Lock) ile kilitlenebilir.

Growtopia Geliştirme Süreci

Bu yüzden seth Robinson 2012’de yeni bir oyun düşünüyordu. Bu arada 6 taslak resim yaptı ve onları gönderdi. Mike Hommel onları projeye eklemek ve onun fikrini almak istedi. Böylece oyunun yayınlanmasına karar verildi. Buildo adı altında.

Hommel, müdahaleleri ile arayüzü şekillendirdi. Yani 22 Ekim 2012’de oyunun bir videosu çıktı. Hommel tarafından YouTube kanalında paylaşıldı. (Oyun henüz piyasada yer almamıştı.)

Yani geliştirme dönemi 3 ay sürdü ve 30 Kasım 2012 itibarıyla. Oyun beta sürümüyle Android kullanıcılarına sunuldu. Yani oyunun tam sürümü 9 Ocak 2013’teydi.

Oyunun güncellemeleri o zamandan beri devam ediyor. Ubisoft, 28 Şubat 2017’de Growtopia Ücretsiz Hesapları satın aldı.

Growtopia Destekli Platformlar

MacOS sürümünün piyasaya sürülmesi 27 Temmuz 2013’te gerçekleşti.

Ayrıca oyunun Xbox One, Nintendo Switch ve PlayStation 4 için sürümleri de vardır. Bunlar 18 Temmuz 2019’da çevrimiçi oldu. 30 Temmuz 2020 itibarıyla Growtopia desteğiniz konsollardan kaldırıldı.

Growtopia Easy Dünya Nasıl Kilitlenir? En Etkili Taktikler

World Lock, Growtopia Ücretsiz Hesaplar oyununda ticaretin gerçekleşmesini sağlayan en önemli öğelerden biridir. World Lock ile nasıl sözleşme yaparsınız? Sorunun cevabının farkındaysanız işiniz kolaydır.

Oyunda yeniyseniz, Ahşap Platform en kolay Dünya Kilidi taktikleri arasındadır. Bunun için elinizde birkaç Dünya Kilidi olmalıdır. O halde 200 ağaç blok tohumu ve 200 çim tohumu satın almalısınız.

Belirli bir süre sonra ağaçlar büyüyecek. Böylece yaklaşık 600-700 blok ve 40-50 tohuma sahip olacaksınız.

50 adet ahşap platform, 1 World Lock; 200 blok, 1 Dünya Kilidi anlamına gelir. Kısacası toplam kazancınız 2 – 3 World Lock’tur.

Growtopia Kolay Dünya Yeni Hesaplar

Siyah – Kırmızı Blok taktiğini de kullanabilirsiniz. Yani bu taktiğin çalışma mantığı tahta platform gibidir; Bunun için 3 Dünya Kilidine ihtiyacınız var. 200 mağara tohumuna veya lavlara ihtiyacınız var. Yani ikisinin 200 tohumu 1 World Lock’a karşılık gelir.

Kırmızı blok veya siyah blok olacaktır. Yani bu hasattan alacağınız ortalama 600-800 blok. Yani kabaca dünya kilidine eşdeğerdir.

Ayrıca 40-50 tohum olacak. Bu, tekrar bir Dünya Kilidi kazanmanıza izin verecektir. Yani 4 ila 5 Dünya Kilidine sahip olacaksınız. Kazancınız 1-2 World Locks Growtopia Bedava Hesaptır.

Ne kadar çok yapılırsa, kazanma olasılığı o kadar yüksek olur.

Growtopia Oyunda 200 ve 500 Dünya kazananlar

Yani bunlardan 200 tanesi 1 ile 2 dünya kilidi arasında değişiyor. 200 tohum 5-6 World Lock civarındadır. En az 200 Dünya Kilidi olanlar 6.600 – 6.800 yüksek teknoloji blok tohum satın alabilirler. Ağaçlardan ve bloklardan çıkarılan altın 60.000 veya daha fazla değerli taş olacaktır. 60.000 mücevher kalacak. Kazanılan mücevherlerle, yeni gelenler World Lock’u piyasadan satın alabilirler. Ancak gelişmişler bu yolu seçmemelidir.

Growtopia Detaylar

Yani oyunda toplam 100.000 Dünya Kilidiniz varsa. Farm’dan sıkılmaya başlayabilirsiniz.

Growtopia Bedava Hesaplar O halde oyunda bir ürünü ucuza satın almanın ve onu pahalıya satmanın bir yolunu bulmalısınız. Yani kar etmek zorundasın. Örneğin, Altın Melek Kanadı 100.000 Dünya Kilidi (100 Elmas Kilit) ise. Ve 98 elmas kilit aldınız, kar etmek için en az 101 elmas kilit satmanız gerekiyor.

Yani bu tür dünyaları veya eşyaları ucuza alıp, pahalı bir fiyata satarak oyun içinde konuşarak ve gezerek dünya kilidini kazanmak mümkün.

PC’de Growtopia oynamak

Yani bu oyunu bilgisayarda oynamak mümkün. Bunun için bir Android emülatörüne ihtiyacınız var. Böylece BlueStacks kullanarak bunu kolayca yapabilirsiniz. Google Play’de diğer tüm oyunları bu şekilde oynayabilirsiniz.

Bu yüzden BlueStacks programını resmi web sitesinden indirin ve çalıştırın ve Growtopia Ücretsiz Hesaplar oyununun keyfini çıkarmaya başlayın! (Google Play programın içinde yüklü olarak gelir. Böylece oyunu orada arayarak bulabilirsiniz.) Böylece Growtopia’yı internet paketi ve şarj problemleri olmadan rahatça oynayabilirsiniz. Klavye ve fare size akıcılık sağlayacaktır. Böylelikle daha etkili bir oyun deneyimi yaşamanız mümkün olacaktır.


305 Yorum

  1. Alp, Bedava Growtopia Hesap isteğinizi gerçekleştiriyorum, mail adresinizi kontrol edin.

  1. Cansu, Bedava Growtopia Hesap sanırım şuan da kalmadı yarın siteye girin yeni hesaplar yüklenecek.

  1. Emre, Bedava Growtopia Hesap şuan için elimizde kalmadı yarın tekrar yorum atın ilgileyim sizinle.

  1. Alper, Bedava Growtopia Hesap yorum için sağolun ama suan hesap kalmadı yarın tekrar bakın siteye.

  1. palacecagan, Bedava Growtopia Hesap arayanlar için doğru sitedesiniz 🙂 mail kutunuzu kontrol edin.

  1. palacecagan, Bedava Growtopia Hesap arayanların gerçek sitesi burasıdır, hesaplar gönderildi.

  1. DilekAtabey, Bedava Growtopia Hesap için yapılan yorum için sağolun, ilgileniyorum şimdi.

 1. kral hiç hesap kalmamış growtopia hesabım vardı wl fln kasıyodum farmım vardı daha sonra hesabım gg oldu lütfen bol wl li bir hesap verirmisin saygılarımla lütfen admin Gmail: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Anasayfa
Arama